TCL CES2024’te yeni ekran teknolojisi ve 5G’yi erişilebilir kılan mobil cihazlarını tanıttı

TCL'in CES2024'te öne çıkan duyuruları arasında NXTPAPER 3.0 ekran, bu ismi taşıyan tablet serisi ve TCL 50 serisi telefonlar yer aldı

TCL, CES 2024’te teknolojiyi daha insani ve 5G’yi daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan  genişletilmiş bir tablet portföyü ve yeni bir 50 Serisi akıllı telefon serisi duyurdu. 5G’yi demokratikleştirme konusundaki kararlılığını teyit ediyor ve TCL’nin günlük yaşamlarımıza sorunsuz bir şekilde entegre olan teknolojiyi geliştirmeye yönelik amansız bağlılığının altını çiziyor.

2024’e adım atarken, teknolojiyi insanileştirerek ve bugüne kadarki en kapsamlı akıllı cihaz yelpazemize genişleterek yolculuğumuzda önemli bir adım atıyoruz.diyerek sözlerine başlayan  TCL CEO’su Aaron Zhang, “İnovasyonumuz, teknolojinin günlük hayata entegrasyonunu yeniden şekillendirmek, onu daha organik ve erişilebilir hale getirmekle ilgilidir. Öncü TCL NXTPAPER 3.0 teknolojisinin kullanıma sunulması, TCL 50 Serisindeki önemli gelişmeler ve 5G vizyonunu demokratikleştirme yolunda attığımız adımlarla, teknoloji ile erişilebilirlik arasındaki ayrımı aktif olarak daraltıyoruz. TCL olarak, herkesi her yerde güçlendiren ve birbirine bağlayan teknolojiler yaratarak mükemmelliğe ilham verme misyonumuzda kararlıyız” dedi.

TCL NXTPAPER 3.0 – İnsan gözüne göre optimize edilmiş ekran teknolojisi


TCL NXTPAPER, göz konforuna yönelik üç yıllık çabalarıyla, keskin görüntüleri, canlı renkleri, derin kontrastı ve doğal hareketi korurken zararlı mavi ışığı %61’e kadar filtreleyen göz bakımı teknolojisini hayata geçirdi. TCL, 2024 yılında, bu çığır açan teknolojiyi önceki tüm avantajlarla birlikte yeni boyutlara taşıyan yükseltilmiş TCL NXTPAPER 3.0’ın lansmanını gururla duyuruyor. Kullanıcılar düşünülerek tasarlanan TCL NXTPAPER 3.0, bir dizi donanım ve yazılım yükseltmesiyle TCL’nin genel dijital görüntüleme deneyimini yeni bir düzeye çıkarma kararlılığını genişletiyor.

TCL’nin NXTPAPER Tabletleri: Güç, Konfor ve 5G Erişilebilirlik Yeniden Tanımlandı


TCL, dijital konforu sofistike tasarımla uyumlu hale getirme yolunda önemli bir adım atarak, CES 2024 vesilesiyle ABD pazarı için TCL NXTPAPER 14 Pro ve TAB 10 NXTPAPER 5G tabletlerini tanıtıyor. Her cihaz, TCL’nin yenilikçi teknoloji, kullanıcı odaklı tasarım ve dijital refah.

TCL NXTPAPER 14 Pro, görsel sağlıktan ödün vermeden güçlü işlevsellik arayan kişiler için titizlikle tasarlanmış, benzersiz göz konforuyla birleştirilmiş yüksek performansın zirvesi olarak duruyor. TCL NXTPAPER 3.0 teknolojisinin gelişmiş yeteneklerini sergileyen bu tablet, CPL ve DC karartma ile sürükleyici ve aynı zamanda göz dostu bir izleme deneyimi sunuyor. Tablet tasarımı ve işlevselliğinde yeni bir standart belirleyen TCL NXTPAPER 14 Pro, artık kağıt üzerinde okuma konforunu ve siyah beyaz kullanıcı arayüzünün klasik estetiğini sunan yükseltilmiş 3’ü 1 arada VersaView kullanıcı arayüzüne sahip. Bu yenilikçi özellik, bir e-okuyucuya olan ihtiyacı ortadan kaldırır; TCLNXTPAPER tüm hususları kapsar. Üstelik, yazılım-donanım entegre teknolojisiyle sezgisel TCL NXTPAPER kullanıcı arayüzü, özel NXTPAPER tuşu aracılığıyla standart tablet modu ile renkli kağıt veya mürekkepli kağıt modları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak her iki dünyanın en iyilerini kullanıcıların parmaklarının ucuna getirir.

 

TCL 50 Serisi – Yükseltilmiş Deneyimler, Gelişmiş Seçenekler

TCL 50 Serisi

Yepyeni TCL 50 Serisi, TCL’nin beşinci nesil akıllı telefonlarını temsil ediyor ve uygun maliyetli 5G cihazlardan genişletilmiş NXTPAPER akıllı telefon yelpazesine kadar bir dizi farklı model sunuyor.

TCL 50 Serisi, TCL’nin kullanıcı seçimine ve deneyimine olan bağlılığını temsil ediyor. Bu cihazlar, geleneksel görüntüleme cihazlarından göz konforu ayarlarına kadar geniş bir tercih yelpazesine hitap etmektedir. Seri, kitap tutkunları için e-okuyucu modu ve sürekli hareket halindeki kullanıcılar için süper hızlı 5G bağlantısı gibi yenilikleri sergiliyor. Serideki her model kesintisiz eğlence, verimli üretkenlik ve konforlu kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde tasarlandı. TCL 50 serisinde her kullanıcı, yaşam tarzına mükemmel şekilde uyum sağlayan bir akıllı telefon seçeneğine sahip.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu