Tecso Kipa NetOne ile daha hızlı

NetOne Telekom, Tesco Kipa Kitle Pazarlama Ticaret ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi’ne kurumsal İnternet erişim ve online bölge bağlantıları hizmeti vermeye başladı. 1992 yılında 100 girişimcinin katılımı ile İzmir’de kurulan Kipa, İngiltere’nin en büyük hipermarket zinciri Tesco Grubu ile kurduğu ortaklık sonrasında, NetOne Telekom’un kurumsal İnternet erişim hizmetinden yararlanmaya başladı.

Tesco Kipa’nın Merkez Ofisi, Çiğli, Bornova, Gaziemir, Balçova ve Denizli Hipermarketleri ile Çiğli KAM noktaları, NetOne Telekom’un 24 saat veri iletişimine açık ve yüksek hızlı bağlantısı üzerinden internet erişimini sağlıyor. Kullanıcıların tamamı, firma tarafındaki network üzerinden aynı anda internete erişebiliyor. 1,024 kbps’lik hızındaki Türkiye’nin en yüksek performanslı ve güvenilir kurumsal erişim hizmeti sayesinde Tesco Kipa, sektördeki gücüne güç katıyor.

Tesco Kipa ile gerçekleştirdikleri işbirliğini değerlendiren NetOne Telekom Direkt Satış Müdürü Turgut Taneli, uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirketin daha kurumsal İnternet altyapı servisini üstlenmenin kendileri için gurur kaynağı olduğunu söyledi. Taneli konuşmasını şöyle sürdürdü: “Uluslararası alanda faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen hipermarket zincirlerinden biri olan Tesco’nun yurtdışında internet servisi için talep ettiği, performans, nitelik ve şartları ülkemizde de NetOne Telekom’da bulmuş olması bizim açımızdan ayrı bir gurur kaynağıdır. NetOne Telekom olarak gerek Türk gerekse uluslararası şirketlere doğru projelendirmeyle kaliteli kesintisiz ve performanslı servis vermeye devam edeceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.