Ana sayfa BT Gündem Teknolojix bayilerinden “Okyanus’a” açıldı!..

Teknolojix bayilerinden “Okyanus’a” açıldı!..

93
0

TeknolojiX A.Ş. ile Fet Yazılım arasında yapılan bir anlaşma ile Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemi halen mevcut olan 33 adet TeknolojiX Teknoloji Mağazasında ve TeknolojiX merkezde yılbaşına kadar kullanılmaya başlanacak.Bayiler Okyanus Teknoloji Mağazacılığı Paketini, TeknolojiX Merkez ise Okyanus Zincir Mağazacılık Merkez Yönetim Sistemini kullanacaklar. İki sistem arasında çift yönlü data entegrasyonu sayesinde Zincir Mağazacılık Yönetimi sağlanmış olacak. Ayrıca ek teknoloji mağazacılığı modülleri ile de bir teknoloji mağazasının tüm ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanmış olacak.

Teknoloji mağazacılığında normal perakende mağazacılık uygulamalarından farklı olarak mağazalarda Stok koruma, Satış paketleri oluşturma, Seri numarası ve garanti takibi, IMEI ile satış, POS satış noktası terminali entegrasyonu, Özel prim raporlaması, Fiyat değiştiğinde otomatik etiket basımı, Diğer mağazalardan stok sorgulama, Çok dovizli cari hesap takibi gibi sektöre özgü modüllerde kullanılıyor.
Merkezde ise Müşteri yönetimi, Ürün yönetimi, Servis yönetimi, Kampanya yönetimi, Mağaza yönetimi sistemleri MS CRM platformu ile entegre olarak kullanılacak.