Teknosa Etiler’de yeni konsepte merhaba dedi

Teknosa son olarak, yepyeni konsepti ile geleceğin teknoloji mağazası olan “Etiler Teknosa”yı açtı. Etiler Teknosa, eşsiz tasarımı ve dünyaca ünlü markalara ait seçkin ürün gamı ile teknoloji tutkunlarını bekliyor. Etiler Teknosa, yeni tasarım anlayışının yanı sıra tüketiciyi “beyaz eşya” ile de buluşturuyor. Teknosa Etiler mağazasında; Siemens, General Electric, Amana, Ariston ve Miele gibi dünyaca ünlü markaların buzdolabından ankastre ürünlere kadar en seçkin çeşitlerini biraraya getiriyor.

Teknosa, diğer mağazalarında olduğu gibi Etiler mağazasında da, cep telefonu, fotoğraf makinesi, televizyon ve ev sinema sistemlerine kadar binlerce ürün çeşidini satış sonrası hizmet desteği ve uygun ödeme seçenekleriyle sunuyor.

Teknosa; ürün çeşitliliği, yaygınlığı ve konusundaki uzmanlığı ile, alanında rakipsiz bir Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşudur. Teknosa, yurtçapındaki 23 ilde bulunan ve yıl sonuna kadar açılışı tamamlanmış olacak 96 mağazası, internetten ve telefonla satış kanalları ile teknoloji perakendeciliğinin modern yüzüdür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.