Teknosa mağaza içinde teknik servis açıyor

Teknosa, Sony ve Panasonic müşterilerine özel mağaza içinde yeni bir uygulama başlatıyor. Türkiye’de ilk kez Teknosa tarafından uygulanacak konsept, 6 bin m2’lik en büyük mağazası Şişli Cevahir’de uygulanacak. Yetkili servis noktaları, Teknosa Cevahir mazağasının üst katında hizmet sunacak. Teknosa müşterileri, Sony ve Panasonic markalı ürünlerinin kurulum yönlendirme, garanti dahiliharici servis hizmetleri, mağazadan alınan ürünler için müşteri mekanında kurulum gibi hizmetlerinden tam anlamıyla “kişiye özel” hizmet alacak.

Yetkili servis noktasında aynı zamanda sadece teknik servis hizmeti değil ürün ve Teknosa mağazalarında satılmayan yedek parça gibi aksesuarların da satışı yapılabilecek. mağaza, tamamen Sony ve Panasonic markalarının kendi yetkili servisleri ve kendi ticari faaliyetleri olarak hizmet verecek.

İlk etapta sadece Panasonic ve Sony markalarıyla faaliyete geçen servis noktalarında hem Teknosa müşterilerine hem de başka mağazadan alışveriş yapmış Sony ve Panasonic müşterilerine hizmet sunulabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu