Ana sayfa BT Gündem Teknosa’nın Bursa’daki mağaza sayısı altıya ulaştı

Teknosa’nın Bursa’daki mağaza sayısı altıya ulaştı

139
0

Yurt çapında 52 ilde 182 mağaza ile hizmet veren Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa, Bursa’daki 6. mağazasını YKM’nin içinde hizmete açtı. Teknosa Bursa YKM Mağazası’nda, 28 – 30 Temmuz 2007 tarihleri arasında açılışa özel olarak şok fiyatlı ürünler tüketicileri bekliyor. Teknosa, film izleme keyfine keyif katan Sony DAV-DZ10 Ev Sinema Sistemi’ni 329 YTL özel fiyatıyla tüketicilerle buluşturuyor. Kompakt, ince ve stil sahibi Philips 20HF5234 LCD TV 899 YTL ve dakikada 14 sayfaya kadar renkli baskı yapabilen HP D2360 Renkli Inkjet Yazıcı 63,90 YTL özel fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Teknosa Bursa YKM Mağazası, 91 metrekarelik satış alanında konusunda uzman kadrosu ve maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet verecek.

Teknosa mağazalarında binlerce ürün çeşidinin satışı; Axess, Worldcard, Card Finans, Koçbank, Garanti Bonus, Shop&Miles, Citibank, Advantage, Maximum, İdeal, Vakıfbank gibi Teknosa’nın anlaşmalı olduğu kredi kartlarına özel taksit ve ödeme imkanlarıyla gerçekleştiriliyor.

Teknosa Bursa YKM Mağazası Adres: Zafer Plaza AVM Zafer Meydanı Cemal Nadir Cad. No: 181 Osmangazi / Bursa
Telefon: 0 224 225 46 8

TEKNOSA Hakkında
Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji perakendeciliği sektöründe; elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ve optik alanlarında satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Teknosa, konusunda uzman 2.500’e yakın çalışanıyla teknoloji alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir. Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinde hizmet veren ilk ve en yaygın mağaza zinciri olan Teknosa, 52 ilde bulunan 182 mağazası aracılığı ile hizmet vermektedir. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa mağazalarını, ayda 4,5 milyonun üzerinde müşteri ziyaret etmektedir. Romanya’nın önde gelen perakende zinciri Primex ile gerçekleştirdiği iş ortaklığıyla yurt dışına adım atan Teknosa, Romanya’da 4 mağaza ile hizmet vermektedir. Teknosa hakkında ayrıntılı bilgiye www.teknosa.com adresinden ulaşabilirsiniz.