Teknoser’e iki yeni atama

Türkiye’de teknolojide ilklerin yaratıcısı Hitay Holding’in bünyesinde 1988’den itibaren faaliyet gösteren Teknoser A.Ş.’nin Kamu Sektörü ve Ankara Satışlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Dorukhan Tuncer, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına M. Fatih Gelmezgil atandı. Yeni görevine geçtiğimiz günlerde başlayan Tuncer Ankara bölgesi ve kamu sektörüne satıştan, Gelmezgil ise pazarlama ve satıştan sorumlu olacak.

1971 doğumlu Dorukhan Tuncer, TED Zonguldak Koleji`ni bitirdi. Lisans eğitimini 1996 yılında ODTÜ Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise 1998 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi MBA programında tamamladı. Kariyerine, Bilkent Holding`e bağlı Meteksan Sistem ve Bilgisayar Teknolojileri A.Ş.’de başlayan Tuncer, 11 yıl boyunca Satış Yöneticisi, Kamu Sektörü Direktörü ve Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Meteksan Sistem’in bilişim sektöründe gerçekleştirdiği ödüllü birçok e-devlet ve sistem bütünleştirme projesinde önemli görevler üstlendi.

1971 doğumlu M. Fatih Gelmezgil, lisans eğitimini 1992’de tamamladı. 1999 yılından itibaren Makro Bilgi İşlem Sistemleri A.Ş. ve Epsilon’da Satış Temsilcisi olarak görev yaptı. 2002 yılında girdiği Sentim’de Satış Müdürü ve Marmara Bölge Kamu Sektörü Yöneticisi olarak görevlendirildi. 2005-2010 yılları arasında çalıştığı Proline şirketinde, önce Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Direktör, ardından Genel Müdür oldu. İyi derecede İngilizce bilen Gelmezgil, evli ve bir çocuk sahibi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu