Teknotel’den kurumlara sabit telefon hizmeti

İnternet, VPN/WAN, uydu, ses ve iletişim ağı altyapısı konularında faaliyet gösteren Teknotel Telekomünikasyon, farklı ölçeklerde kurumsal erişim ihtiyaçlarına cevap veren hizmet portföyüne şimdi de sabit telefon hizmetini ekledi. Kurumsal müşterileri hedefleyen ve T-VoIP adı verilen hizmet, özellikle şehirlerarası ve milletlerarası görüşmelerle GSM numaralarına yapılan çağrılarda önemli tasarruf sağlıyor.

Hizmet lisansını 2010 yılında alan Teknotel, uzun ve titiz bir test süreci sonrasında T-VoIP Sabit Telefon Hizmeti’ni bu ay içinde hayata geçirdi. Söz konusu hizmetle İnternet, VPN, ve veri merkezi hizmetlerini bütünleyen, yüksek kaliteli bir hizmet sunulması ve yanı sıra kurumsal müşterilerin ekonomik görüşme ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Sabit telefon hizmetinin başlamasıyla Teknotel müşterisi kurumların, teknoloji ihtiyaçlarının tek tedarikçiden sağlamalarının da önü açılmış oluyor.

T-VoIP Sabit Telefon Hizmeti’nden yararlanmak isteyen kurumların tek yapmaları gereken, santrallerine “Voice Gateway” olarak adlandırılan ürünlerin takılıp hizmete uygun şekilde ayarlanması. Bunun dışında telefon numaralarında, çıkış veya alan kodlarında hiçbir değişiklik yapılması gerekmiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu