Telefon tarifelerinizi ücretsiz yönetin!..

IPera’nın internet üzerinden ücretsiz olarak sunduğu “Tarife Yöneticisi” yazılımı, şirketlerin telefon trafiğini analiz ederek, milyarlarca liralık tararruf sağlayabilecekleri seçenekler sunuyor
Türk Telekom’un şirketlere farklı tarife seçenekleri sunması ve özel telekom şirketlerinin rekabetçi teklifleri, telefon giderlerini azaltmayı amaçlayan şirket yöneticilerinin aklını oldukça karıştırmış durumda. Tarife ve operatör seçiminde hata yapan yöneticileri ise, tasarruf yerine daha da kabaran inanılmaz faturalar bekliyor.

İletişimde yepyeni bir çağın habercisi olma iddiasıyla yola çıkan IPera İletişim Teknolojileri’nin geliştirdiği ve ücretsiz olarak sunduğu “Tarife Yöneticisi”, şirketlerin telefon görüşmelerinin analizini yaparak en doğru seçeneği bulmalarına yardımcı oluyor. Ücretsiz Tarife Yöneticisi ile milyarlarca lira tasarruf elde etmenin yöntemlerini öğrenmek artık çok kolay. Şirketler www.ipera.com.tr adresine giderek sadece birkaç adımda kendilerine özel kapsamlı bir rapor elde edebiliyorlar.

Bilgi kazandırıyor

IPera’nın ücretsiz sunduğu “Tarife Yöneticisi”nin ardındaki sır ise, mühendislik hesapları yapanlar için oldukça tanıdık: Optimizasyon. IPera’nın Tarife Yöneticisi Sistemi, belli bir yatırım ve sabit ücret ile elde edilebilen “ucuz görüşme” kapasitesi ile, şirketlerin telefon trafiği arasındaki hassas dengeyi buluyor. Böylece, şirketlerde dış arama yapmak isteyen tüm çalışanların boş hat bulabilmelerini garantileyen minimum kapasite gereksinimleri hesaplanıyor ve bu sayede en az yatırım ve sabit ücret ile en uygun maliyetli görüşme olanağı sunuluyor. Tüm bu karmaşık denklemlerin çözümü için ise, dünya telekomünikasyon devlerinin uzun yıllardır kullandığı sihirli bir formülden yararlanılıyor: Erlang Telefon Trafik Formülü.

Ücret yok, kayıt yok!

IPera İletişim Teknolojileri’nin deneyimli ve uzman kadrosunun geliştirdiği “Tarife Yöneticisi”ni,
www.ipera.com.tr adresini ziyaret herkes, herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın, anında kullanabiliyor. Ücretsiz olarak kullanılabilen bu akıllı program, şirketlerin sağlayabileceği tasarruf miktarını ve yöntemini çok kapsamlı bir analiz raporu ile birlikte anında gözler önüne seriyor.

IPera’nın bu kadar kapsamlı bir danışmanlık hizmetini neden web sitesinden ücretsiz sunduğunu, IPera Satış Müdürü Olcayto Satı şöyle açıklıyor: “Bu sistemi ücretsiz sunarak, konu hakkındaki uzmanlığımızı ve bilgi birikimimizi farklı sektörlerden tüm firmalara göstermek istedik. Daha kapsamlı bir analiz çalışmasını talep edenlere ise elbette uzman ve deneyimli kadrolarımız yardımcı olmaya hazırdır. Ücretsiz sunduğumuz analiz sistemi, şirketinizin toplam dış arama trafiğini analiz ederek gerekli iletişim kapasitelerinizi hesaplıyor ve en düşük maliyetli yöntemin seçilmesine yardımcı oluyor.”

IPera yetkilileri, ücretsiz sunulan bu web tabanlı yazılımın daha ilk haftasında onbinlerce yerli firma tarafından kullanılacağını tahmin ettiklerini belirtiyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.