Telekom operatörlerine ihtiyaçları kadar kapasite

Ericsson, altyapı ve yönetilebilir servisler alanındaki güçlerini birleştirerek telekom operatörlerin ağlarını daha düşük bedele mal etmesini sağlayacak yeni çözümünü duyurdu. Yönetilebilir kapasite yaklaşımı ile operatörler işlerini büyüterken ağlarını da etkin bir şekilde geliştirebilecekler. Bunları gerçekleştirirken müşterileri ve işgeliştirme odaklarından uzaklaşmayacaklar. Ericsson’un küresel müşterileriyle birlikte geliştirdiği bu yeni serivis endüstri lideri yönetilebilir servisler kapsamında sunuluyor.

Yönetilebilir Servisler kapsamında Ericsson operatörün kapasite ve kapsama alanı ihtiyaçları çerçevesinde ihitiyacı olan altyapısı sağlıyor.
Operatörler Ericsson ile yürütecekleri işbirliği çerçevesinde yüksek veya düşük kapasite maliyetlerinden kurtulacak, pazar ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsama alanı ve kapasite ihtiyaçları doğrultusunda ödeme yapabilecekler.

Yönetilebilir Kapasite çözümü telekom ağlarının hızlı ve etkin bir şekilde kurulmasının yanında operatörün günlük operasyonlar ve yönetim gibi operasyon masrafları ile transmisyon ve alan kiralama masrafları da aşağılara çekiliyor

Ayrıca daha fazla maliyet tasarrufu sağlamak amacıyla Yönetilebilir Kapasite çözümüne Ericsson’un sunduğu Ericsson Expander çözümü de eklenebiliyor. Bu çözüm daha az baz istasyonu alanı ile daha fazla kapsama alanına ulaşılmasını sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.