Telenity Ortadoğu ve Afrika’da yeni yönetim ile büyüyecek

Telekomünikasyon şebekeleri için servis dağıtım, konum tabanlı servisler, sosyal medya, mobil pazarlama ve mesajlaşma alanlarında platform ve çözümler geliştiren Telenity (www.telenity.com), bugün Mustafa Arı’yı Orta Doğu ve Afrika Bölgeleri için İş Geliştirme ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadığını açıkladı. Mustafa Arı yeni görevinde Telenity’nin her iki bölgedeki stratejik iş geliştirme, satış, ve iş ortaklıklarından sorumlu olacak.

Mustafa Arı’nın katılımı Telenity’ye satış yönetimi, operasyon ve iş geliştirme konularında önemli deneyim katacaktır. Telenity müşteri hizmetini, satış grubunu ve iş ortaklıklarını genişletmeye devam ederken, Mustafa Arı’nın telekomünikasyon endüstrisindeki geçmiş tecrübeleri şirketin MEA bölgesinde süregelen büyümesine ve pazar payını arttırmasına büyük fayda sağlayacaktır. Mustafa Arı MEA satış ekibini yönetirken, bölgedeki yeni müşterilerin, dağıtım kanallarının, ve iş ortaklıklarının belirlenmesinde öncülük edecektir.

“Teknoloji geliştirmedeki başarısıyla tanınan Telenity, abonelerin ve iletişim ağı operatörlerinin değişen ihtiyaçlarını da çok iyi analiz eden bir şirket,” diyen Mustafa Arı sözlerine şöyle devam etti “Telenity’nin Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki istikrarlı büyümesi, müşteri isteklerine odaklı çalışarak yeni nesil servisler geliştirmesinin sonucudur. Telenity’ye tekrar katılmış olmaktan dolayı heyecanlıyım ve Teleniy’nin bölgedeki pazar konumunu daha da kuvvetlendirmek için bütün ekiple çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

“Mustafa’nın yönetici kadromuza katılmasından dolayı gururluyuz,” şeklinde konuşan Telenity CEO’su İlhan Bağören sözlerine “Telekomünikasyon sektöründeki deneyimi ve ürün portföyümüzü yakından tanıması, Mustafa’nın Orta Doğu ve Afrika’daki müşterilerimiz ve yeni satışlarımız üzerinde hızlı bir etkisi olmasını sağlayacaktır,” şeklinde devam etti.

Mustafa Arı’nın telekomünikasyon sektöründe 25 seneye yakın tecrübesi vardır. Mustafa Arı, Telenity’ye katılmadan önce Türk Telekom Grup Şirketleri bünyesinde yer alan bilişim çözümleri firması İnnova’da Grup Koordinatörü olarak görev almıştır. Daha önce, Mustafa Arı Telenity’de Yazılım Geliştirme Mühendisliği Direktörü ve Satış Direktörü görevlerini almıştır. Mustafa Arı profesyonel iş hayatına kamu sektöründe başlamış ve T.C. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı’nda (DPT) uzman olarak sekiz yıl görev almıştır. Mustafa Arı’nın deneyimi Katma Değerli Servisler, Servis Dağıtım Platformu, Yeni Nesil İletişim Ağları, OSS& BSS, Profesyonel Hizmetler ve Telekom Ödeme Çözümleri konularında iş geliştirme, satış ve pazarlama, teknoloji, ürün yönetimi ve mühendislik alanlarında üst düzey yöneticilik ve planlama pozisyonlarını kapsamaktadır. Mustafa Arı Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden MBA ve Hacettepe Üniversitesi Bigisayar Mühendisliği bölümünden Bachelor of Science (BS) derecelerine sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.