Ana sayfa BT Gündem Tellcom’da atamalar hız kesmiyor

Tellcom’da atamalar hız kesmiyor

95
0

Bir TURKCELL grup şirketi olan Tellcom’un ekibi yeni atamalarla birlikte büyüyor. Geçtiğimiz haftalarda Tellcom’da üç yeni yönetici daha göreve başladı.Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Müdürlüğü’ne atanan Orkunt Yozgat, İstanbul Üniversitesi’ndeki Elektronik Mühendisliği lisansının ardından, Marmara Üniversitesi’nde Yönetim ve Organizasyon yüksek lisansı ve doktorasını tamamladı. İş hayatına 1995’te atılan Yozgat, Gantek’te BT Satış Danışmanı, Başarı Elektronik’te Pazarlama Müdürü, Türk Hava Yollarında Pazarlama ve Satış Başkanı, Panatel’de Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Tekofaks Panasonic’te Pazarlama Direktörü olarak görev aldı.

Müşteri İlişkileri Müdürü olarak atanan İlknur Acar, 1997’de Anadolu Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, kariyerini Turkcell bünyesinde sürdürdü. 1997’de Kalite Geliştirme Uzmanı olarak çalışmaya başladığı Turkcell’de, sırasıyla Satış Yöneticisi, Alternatif Kanal Yönetimi Uzmanı, Proses Geliştirme Takım Lideri pozisyonlarının ardından, son olarak Pazarlama Müdürü görevini üstlendi.

Roll-Out Planlama Proje Lideri olarak atanan İsmail Çelikkol ise, 1991 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, iş yaşamına aynı yıl Netaş’ta başladı. 1995’ten bu yana Turkcell’de sırasıyla Network Operasyon Mühendisi, Network Operasyon Süpervizörü ve Şef Mühendisi, In & Vas Operasyon Müdürü, In & Vas Planlama Müdürü, Platformlar ve Servis Müdürü, Faturalama Sistem Müdürü ve son olarak Teknik Çözümler ve Planlama Müdürü olarak bulundu.