Terremark’a yeni başkan

Bir Verizon iştiraki olan Terremark’ın başkanlığına Nelson Fonseca getirildi. Şirketin daha önceki başkanı Kerry Bailey ise Verizon Kurumsal Çözümler isimli yeni kuruluşun Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna atandı. Yeni kuruluş, Verizon’ın kablolu ve kablosuz tüm iş birimleri üzerinden dünya çapında ticari, kamu ve toptan satışlarından sorumlu olacak.

Daha önce Terremark’ta Operasyondan Sorumlu Gelen Müdür Yardımcısı (COO) olarak çalışan Nelson Fonseca, şirketin operasyonel etkinliğinden ve operasyonel mükemmeliyetin sağlanmasından sorumluydu. Fonseca, COO görevine getirilmeden önce Terremark’ın ABD Kamu Grup Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcılığı ve Terremark Uluslararası Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu.

Verizon Kurumsal Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Toohey, Terremark’ın Verizon tarafından satın alındığında şirketin en güçlü yönlerinden birisinin olağanüstü lider kadrosu olduğunun altını çizerken “Nelson Fonseca şirket için büyük bir değer olmaya devam edecektir. Nelson, Verizon’ın küresel bulut stratejisini yürütecek, büyük kurumların ve kamu kuruluşlarının ihtiyacı olan kurumsal ölçekte BT altyapı çözümlerini sağlayacak dinamik bir lider.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu