TiViBu 1 milyon aboneye ulaştı

Tivibu Web, 1 yıl gibi kısa bir sürede 1 milyon aboneye ulaştı. TV izleme alışkanlıklarını değiştiren yeni dönem TV platformu Tivibu Web ile aboneler, yepyeni bir TV izleme deneyimi yaşamanın keyfini çıkarıyorlar.Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak ‘‘ ‘TTNET’le Her Şey Mümkün’ diyerek başlattığımız yeni dönemde, iletişim teknolojilerinin üç temel unsuru olan internet, televizyon ve telefonu sahiplenendik. Tivibu Web de bu süreçte televizyon izleme alışkanlıklarına yeni bir boyut getirdi. İnternetin ayrıcalıklarını televizyon ile buluşturan Tivibu Web’in kısa sürede 1 milyon aboneye ulaşması bize gurur veriyor. Tivibu Web önümüzdeki dönemde de gelişmeye ve abonelerine yepyeni içerikler sunmaya devam edecek’’ dedi.

Tivibu Web ile Gerçek Anlamda Özgürsünüz!

Film, dizi, spor, belgesel, müzik gibi pek çok farklı içerik sunan Tivibu Web, toplam 87 kanalıyla kullanıcılara gündeme dair en önemli programları klasik yayın akışına bağlı kalmadan izleme olanağı sağlıyor. Tekrar İzle, Geri Al İzle, Durdur İzle, Seç İzle, Kirala İzle özellikleri sayesinde Tivibu Web aboneleri, canlı yayınları durdurup geri alabiliyor, sevdikleri dizileri ve televizyon programlarını ve geniş film arşivinden seçecekleri filmleri, ajandalarını değiştirmelerine gerek duymadan istedikleri zaman izleyebiliyor.

Müşteriler, Tivibu Web’e aylık 1TL’den başlayan fiyatlarla üye olabiliyor. Ayrıca NETLİMİTSİZ ve LİMİTSİZ paketlerinden birine sahip olan TTNET aboneleri, Tivibu Web Başlangıç Paketi’ne üye olduklarında bu ayrıcalıklı servisi 30 Haziran’a kadar ücretsiz olarak kullanıyor. Tivibu Web’e üyelik için http://www.tivibu.com.tr web sitesinden, 444 0 375 numaralı TTNET Müşteri Hizmetleri’nden, tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Satış Noktaları’ndan kolayca başvurulabiliyor.

Tivibu Web PAKETLERİ

Başlangıç Paketi: 1 TL

Ø Yerli ve yabancı toplam 69 TV kanalı

Ø Kirala-İzle, Tekrar İzle, Durdur-İzle, Geri–Al İzle ve Seç-İzle (100 adet film, müzik, dizi ve belgesel)

Standart Paket: 4 TL

Ø Yerli ve yabancı toplam 87 TV kanalı

Ø Kirala-İzle, Tekrar İzle, Durdur-İzle, Geri–Al İzle ve Seç-İzle (1000’e yakın film, müzik, dizi ve belgesel)

Standart Plus Paket: 8 TL

Ø Yerli ve yabancı toplam 87 TV kanalı

Ø Kirala-İzle, Tekrar İzle, Durdur-İzle, Geri–Al İzle ve Seç-İzle (10 adet “Kirala-İzle” filmi hediye; 2.500’e yakın film, müzik, dizi ve belgesel)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu