Ana sayfa BT Gündem Toshiba Compex’te

Toshiba Compex’te

111
0

• Toshiba her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ürünleri ve iddialı teknolojileri ile fuarın en popüler standlarından. Notebook-netbook bilgisayardan dijital kameraya, LCD, LED TV ve DVD, Blue-Ray Player gibi tüketici elektroniği ürünlerinden depolama aygıtlarına, digital çerçeveden harddiske kadar Toshiba’nın geniş ürün gamının Türkiye distribütörlüğünü yapan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, fuarda yeni ürünleriyle ziyaretçilerle buluşuyor. Evlerimizin yeni multimedya tercihi olacak JournE Touch ve StorE TV cihazları tüketicilere sunuluyor. HARDDİSKLER DİKKAT ÇEKTİ

Yine bir ilke imza atan Toshiba, Store Steel taşınabilir harddisk serisi ile dikkat çekecek. Altın, gümüş, platin kaplama bu ürünler son derece şık, hızlı okuma ve 120, 160 GB saklama kapasitesi ile cebe sığabiliyor. 2.5 inç mobil hardiskte ise 640 GB bir rekor olarak yerini alıyor. Store Art serisin de ise sanatı teknoloji ile buluşturarak şık, avuç içi boyutta ve kolay kullanılan 1000 ve 1500 GB USB sabit disk sürücü (HDD) fuarda kullanıcılara sunuluyor.

Camileo S20

Sadece 17 mm incelikte olan Camileo S20 dünyadaki en ince full HD kameralardan biri olma özelliğine sahip. İnce şık tasarımı, 7 farklı renk seçeneğiyle kolay taşınabilir, modayı ve kaliteyi takip edenler için tasarlandı. Fuara özel fiyatı 296 TL+ KDV.

Satellite P500

Entegre TV alıcısı Dvd yükseltici özelliği Resolution+ ile tam bir eğlence devi. HD Satellite P500’ün ana özelliklerinden biri. Tüm içerikleri 18.4 inç TruBrite LCD ekranda 16:9 oranında 1680 x 945 (HD) ya da 1920 x 1080 (Full HD) çözünürlülüğe sahip olarak görüntüleyebilirsiniz. Satellite P500 Blu-Ray ReWritable sürücüsü aynı zamanda Blu-Ray ROM destekli.

Regza RV685 LCD TV

Toshiba’nın işlemci çipi Meta Brain sayesinde en kaliteli görüntüyü elde etmenizi sağlar. Bu işlemci aynı zamanda renk tanımlaması ve contrast ayarlarını olabilecek en iyi düzeyde görüntüleme işlemini de gerçekleştirir. Resim kalitesini Resolution+ teknolojisi sayesinde bir kat daha mükemmelleştirir. EcoPanel sayesinde enerji tüketimini yüzde 65 azaltır. Yeni TV serisi USB girişe ve HDMI bağlantısına sahip. Tüketicilere 32, 37, 42 inç ölçülerinde sunuluyor.