Ana sayfa BT Gündem Toshiba’dan yepyeni Portege

Toshiba’dan yepyeni Portege

86
0

Toshiba Bilgisayar Sistemleri, Tablet bilgisayar gamını genişletmeye devam ediyor. Yeni Portégé M780 Multi Touch Kontrol özelliği ve döndürülebilir ekranı sayesinde performans ve taşınabilirlik dengesinde tasarlanmış. 12.1 inç geniş ekranı 1280×800 piksel çözünürlükte ve sadece 2 kg ağırlığındadır. Klavyesi ile bir dizüstü bilgisayar gibi çalışırken, aynı zamanda tablet bilgisayar gibi elle yazılan notları ve çizilen grafikleri kayıt edebilir. Toshiba Portégé M780 Multi Touch yeni nesil Intel Core i3, i5 işlemcilere sahip ve sistem belleği 8 GB’a kadar genişleyebiliyor. Opsiyonel SSD seçenekli üründe standart olarak 2.5 inç boyutlu sabit disk bulunuyor ve Windows 7 Professional işletim sistemine sahip. Ayrıca şok dayanıklı bir kasa ile korunan Portégé M780’de, herhangi bir kaza durumunda veri kaybını önlemek için, 3D hız ölçer bulunuyor.
ÇOK YÖNLÜ KUSURSUZ PERFORMANS

Daha fazla dayanıklılık ve iş esnekliği arayanlar için Portégé M780; olağanüstü kalite, performans ve kullanım kolaylığı sunarak masaüstü sistemlerin yerini alan dinamik bir çözümdür. Döndür-yaz ya da döndür- tuşla işlevi sayesinde, tablet kalemiyle doğrudan belgeler üzerinde notlar alabilir, özelleştirilmiş formları kullanarak hızla veri girebilir ve döndürülebilir ekranda anında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Hepsinden de ötesi sağlam tasarımı, çok yönlülük için güçten ödün vermeyeceğiniz anlamına gelir.

ÇOK YÖNLÜ EKRAN

Döndür-yaz ya da döndür-tuşla işlevi sayesinde tam esnekliğin keyfini sürün. 12,1” WXGA LED arka ışıklandırmalı Yüksek Parlaklıktaki yansıma önleyici ekran, ister kapalı ister açık mekan olsun, her türlü ışıklandırma şartlarında geniş bir görüş açısı sunar. Dokunmatik yüzey işlevi sayesinde, tablet kalemini ya da tuş takımını kullanmadan kolaylıkla ekran üzerinde el yazısı yazma veya menü üzerinde gezinme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

ÜSTÜN MOBİL TEKNOLOJİ

Yalnızca 2,0 kg ağırlığındaki M780, iş için en iyi mobil teknolojiler ile donatılmıştır. Slim SelectBay DVD SuperMulti sürücü de ağırlığın azaltılmasına katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda optik sürücü yerine opsiyonel olarak 2. HDD veya 2. Batarya takarak kullanışlılığı artırmak mümkündür. Intel® Core i® serisi İşlemciler aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan, güçlü bir performans sunar. Portégé M780, siz hareket halindeyken BT departmanınızın dizüstü bilgisayarınıza uzaktan bakım uygulamasına ve bilgisayarı güncelleştirmesine olanak tanıyan Intel® AMT 6.0 özelliğine de sahip