Toshiba, fuarda Qosmio ile gönülleri fethedecek

Toshiba fuarda taşınabilir bilgisayar, projeksiyon ürünleri, avuçiçi bilgisayarları gibi ürünlerin yanında fotokopi makineleri ve faks makineleri ürünleri de kullanıcıların beğenisine sunulacak.CEBIT Bilişim Fuarı’nda Salon 5, 216 No’lu standta ürünlerini sergileyecek Toshiba’nın fuarda en ilgi çekecek ürünü Toshiba LCD TV ve türünün ilk örneği olan multimedya özellikleri çok gelişmiş Toshiba Qosmio E10 dizüstü bilgisayarı olacak.

Toshiba fuarda birbirinden farklı kullanıcı profillerine uygun modellerinin tanıtımını yapacak. Öğrenciler , ev kullanıcıları ve tüm bireysel kullanıcılar için ideal bir seçenek olan Toshiba Satellite A40 ultra parlak 15’’ ekranı, CD/MP3 fonksiyon tuşları ve SRS Trusound XT ses sistemi, yüksek performansı ve uzun pil ömrü ile dikkat çekiyor. Satellite A50 serisi ise ince ve hafif dizaynı, uzun pil ömrü ve Intel® Mobil Centrino® teknolojisini en uygun fiyata sunuyor. Satellite A60 modelinde de yüksek video grafik özellikleri, çift işlemci gibi çalışan HT teknolojili hızlı masaüstü performansı ve yazılımların kolay kullanımı imkanı sunuluyor. Satellite M30 modeli yüksek performans ve eğlence özelliklerinden fedakarlık etmeden günlük hayatlarını ve çalışmalarını mobil olarak sürdüren profesyonellerin seçimi. Yüksek performans, geniş ekran özelliği (15.4”), gelişmiş ekran kartı özellikleri ile bilgisayar kullanımını ve DVD seyretmeyi zevkli hale getiriyor.

Toshiba kurumsal kullanıcılar ve mobil pofesyoneller için Portege ve Tecra serisinin de tüm yeni modellerini, Toshiba kalitesi ve minyatürleştirmedeki uzmanlığını birleştirerek geliştirdiği tablet serisi ile birlikte sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.