Toshiba rekor ürünle Windows 8 sahnesinde

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada,  
Toshiba olarak “Leading Innovation” “Buluşlarda Lider” sloganımızı taçlandıran  yeni ürünlerimiz, Windows 8’de olan birçok yenilikleri ve fırsatları kullanıcılara en iyi şekilde sunacaklardır dedi ve ekledi:  “Toshiba, teknolojisi ile sürekli takip edilen bir marka. Windows 8 özellikli son teknoloji ürünlerini en hızlı biçimde Türkiye ile buluşturduk. Üstün teknolojik özellikleriyle hem dünyada hem de ülkemizde adından çok söz ettiren yeni ürünlerimizin gücüyle hem tüketicileri mutlu etmeye devam edecek, hem de büyümemizi istikrarlı biçimde sürdüreceğiz” dedi.

Toshiba Satellite U920t Ultrabook + Tablet

Bir dizüstü bilgisayarın performansı ve kullanım kolaylığı ile bir tabletin kullanıma hazır hale gelme hızı ve kullanışlılığını birleştiren 31,8 cm (12.5”) dokunmatik ekrana sahip. Son derece kompakt kolaylıkla dizüstü bilgisayardan tablet moduna dönüşebilen eşsiz ürün saniyeler içinde açılıyor ve hızla kullanıma hazır hale geliyor.

Satellite U940 Ultrabook

Hem iş hem oyun için ideal harici ekran kartına sahip Satellite U940 Ultrabook, ince, zarif, sağlam, farklı dokulu kaplamaların karışımından oluşan gümüş renkli kasanın içinde yer alıyor. 35,6 cm (14”) ekran boyutu ve yalnızca 1.6 kg ağırlığında.

Satellite U840W Ultrabook

Gerçek sinematik film deneyimi sunan dünyanın ilk 21:9 ultra geniş ekranına sahip Satellite U840W Ultrabook. Dikkat dağıtan siyah şeritler olmadan mobil bilgisayarda gerçek bir sinematik geniş ekran deneyimi yaşayabileceksiniz. Hareket halindeyken bile film seyretme isteğinizi karşılayan Satellite U840W, yüksek görüntü kalitesi, harman/kardon® stereo hoparlörlerin sağladığı ve SRS Premium Sound 3D™ teknolojisinin geliştirdiği ‘doğal’ ses ile tamamlanıyor.

Qosmio X870 – 3D

Kusursuz bir oyun performansı için Qosmio X870 3D, mükemmel görüntü kalitesini, net ve canlı ses niteliğini bir araya getiriyor. Qosmio X870 en son çıkan NVIDIA 3D Vision® aktif gözlükleri destekleyen 3D niteliği de yer alan Full HD 43.9 cm (17.3’’) ekran taşımaktadır. Bu oyun makinesinin koyu gümüş, metalik gövdesi, açık kırmızı renkte görünümü ve arkadan kırmızı renkte aydınlatılmış klavyesi bulunuyor. 3D notebookta dünyanın ilk 1 TB HYBRID 8G HDD’i ve 32 GB hafıza, 3 GB DDR5 ekran kartı bulunuyor.

Satellite P Serisi

Gözlüksüz 3D izleme özellikli Satellite P serisi, gelişmiş dijital eğlence için etkin güce sahip en son işlemci ve grafik işleme ile premium video ve ses deneyimi sunuyor. Çift dokulu özel tasarım alüminyum kasa ile ürün ilk bakış da farkını hissettiriyor. Yeni modeller, üstün işlemci gücü ve grafik performansına sahip bir dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılara hitap ediyor ve gelişmiş yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamalarını destekliyorlar. Satellite P-serileri, 15.6’’ (P855) ila 17.3’’ (P875) arasında diyagonal ekran boyutuna sahip modelleri kapsıyor. Aynı zamanda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebilmekte. Her iki modelde dünyanın ilk 1 TB HYBRID 8G HDD’ine sahip.

TOSHIBA LX830 –ALL –IN-ONE PC

Full HD çözünürlükle geniş 58,4cm (23”) dokunmatik ekrana sahip eğlence, TV keyfi, oyun ve bilgi işlem için çok amaçlı eğlence merkezi olan all-in-one PC LX830. Bu hünerli cihaz, masaüstü bilgisayar, TV, oyun konsolu, kayıt cihazı ve dijital medya kütüphanesinin yeteneklerini tek başına bünyesinde barındırıyor. Her amaca uygun ses ve video ile bilgisayar performansı, kullanışlılığı ve stili LX830’u ev için ideal çok amaçlı eğlence merkezi yapıyor. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu