TRT yayınlarını iPhone ve iPad’de ister izleyin ister kaydedin

Nexum’un TRT için geliştirdiği IOS tabanlı TRT uygulaması, AppStore’da en çok indirilen ilk 25 uygulaması arasına girdi. TRT Mobil uygulaması Türkiye sınırlarının dışına da taşarak başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere 10 farklı ülkeden de yoğun ilgi görüyor. TRT Mobil uygulaması, AppStore’da yayınlanmasından çok kısa bir sürede en fazla indirilen ve aynı zamanda en fazla beğeni yıldızı verilen uygulama oldu.

Canlı 13 TV kanalı, 15 radyo kanalı

Dünya standartlarında haber yayıncılığı yapan ve başarılı programlar yayınlayan TRT, en kaliteli yayıncılık içeriğini tüm dünyaya bu uygulama sayesinde açtı. iPhone ve iPad kullanıcıları TRT’nin 13 televizyon kanalında ve 15 radyo kanalında yayınlanan birbirinden renkli ve eğitici programlarını canlı seyredebiliyor.

İster seyret ister kaydet

TRT Mobil uygulamasının özellikleri sadece canlı yayın ile bitmiyor. Uygulama sayesinde geçmiş tarihlerde yayınlanmış programların önceki bölümlerine de ulaşmak mümkün oluyor. Ayrıca kanallar ve programlar arasında favori listeleri oluşturmak, canlı seyretmek istenen programlar için hatırlatma kurmak ve programları kaydetmek imkanı bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu