Ana sayfa BT Gündem TTNET’de bir üst pakete geç aylık 29.99 TL’ye Netbook’u kap

TTNET’de bir üst pakete geç aylık 29.99 TL’ye Netbook’u kap

99
0

TTNET, hayata geçirdiği kampanya ile hem mevcut hem de yeni müşterilerine cazip koşullarla netbook sahibi olma imkanı sunuyor.15 Eylül 2009 tarihine kadar devam edecek ‘NET Paket’li Ol, Crea netbook Sahibi Ol’ kampanyası kapsamında müşteriler, ADSL abonelik ücreti dışında 24 ay boyunca ayda 29,99 TL ödeyerek Crea Minic J100 model netbook’un sahibi olabilecek.
Mevcut TTNET müşterileri, varolan ADSL paketlerini üst paketlerden dilediğine geçirerek ve 24 ay netbook kampanyası taahhüdü vererek kampanyadan faydalanabilirken, 8LİMİTSİZ ve TTNET İŞYERİM Profesyonel Ekstra Paket’lerini kullanan mevcut müşterilerin ise paketlerinde herhangi bir değişiklik yapmalarına gerek kalmayacak.
Yeni müşteriler ise istedikleri TTNET ADSL paketini seçerek ve 24 ay netbook kampanyası taahhüdü vererek kampanyadan yararlanabilecek.
Kampanya ile detaylı bilgiye www.ttnet.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET müşterileri, www.ttnet.com.tr adresinden, Türk Telekom ofisleri ve bayilerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.