Ana sayfa BT Gündem TTNet Facebook’ta hediyeler dağıtacak

TTNet Facebook’ta hediyeler dağıtacak

145
0

TTNET, Türkiye’de önemli bir iletişim kanalı haline gelen ve kullanıcı sayısı 16 milyona ulaşan sosyal ağ paylaşım sitesi Facebook’ta, müşterilerine özel bir bilgi yarışması hayata geçiriyor. 1 Aralık 2009 – 28 Şubat 2010 tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında Facebook’ta hesabı olan tüm TTNET müşterileri, http://apps.facebook.com/ttnetbilbilkazan adresinden ‘TTNET Bil Bil Kazan’ bilgi yarışmasına katılarak genel kültür, tarih, müzik, sinema, edebiyat ve spor kategorilerindeki soruların yanı sıra TTNET ile ilgili sorulara doğru yanıtları vererek puan kazanıyor.

Her sorunun zorluk derecesine göre puanlandırıldığı bilgi yarışmasında, her gün en fazla puanı alan 10 kişi, 49 TL tutarındaki hepsiburada.com hediye çekinin sahibi olurken, 3 ay sonunda yapılacak çekilişe katılarak 1 adet Mini Cooper, 5 adet LCD televizyon, 5 adet HP notebook ve 10 adet iPod nano’dan birini kazanma şansı elde ediyor.

Öte yandan TTNET müşterileri dilerlerse www.ttnetbilbilkazan.com.tr web sitesini ziyaret ederek de kampanya sonunda gerçekleştirilecek çekilişe katılma hakkı elde ediyor.