Ana sayfa BT Gündem TTNET’in Vitamin’i varsa SuperOnline’ın “süper sınıf”ı var

TTNET’in Vitamin’i varsa SuperOnline’ın “süper sınıf”ı var

130
0

İlköğretim 1. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanan “Süper Sınıf”la çocuklar; evden eğlenerek, sıkılmadan, okuldaki derslerini tıpkı öğretmenleri anlatıyormuşçasına, sesli ve görsel animasyonlarla bilgisayar başında tekrar edebilecekler. Derslerine “Süper Sınıf”la hazırlanan çocuklar bu sayede, hem aileleriyle daha fazla zaman geçirme imkânına kavuşacaklar, hem de ertesi günün derslerine daha hazır hale gelebilecekler.Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, derslerini kapsayan “Süper Sınıf”; öğrenci ve velilere sesli, görsel ve etkileşimli bir içerik sağlıyor. Süper Sınıf’ın içeriği, Superonline-Okulistik işbirliği ile öğrencilere kapsamlı bir şekilde sunuluyor. “Süper Sınıf”a üye öğrenciler; sesli ve görsel konu anlatımları, yardımcı elektronik ders kitapları, eğitsel bilgisayar oyun ve etkinlikler, yeni öğretim programlarına uyumlu binlerce çözümlü soru ve yılda sekiz defa on-line değerlendirme sınavı uygulamalarından yararlanabiliyor.
Superonline üyelerine aylık 5 TL veya yıllık 36 TL’lik avantajlı fiyatlarla sahip olunabilecek “Süper Sınıf”a üye olmak isteyenlerin www.superonline.net/supersinif ‘ı ziyaret ederek gerekli işlemleri gerçekleştirmeleri yeterli olacak.

Türk Telekom şirketlerinden Sebit’in geliştirmiş olduğu ve ABD’de büyük beğeni kazan Vitamin eğitim yazılımları ise TTNET ve BİRİ ADSL abonelerine yine 36 TL ücretten satışa sunuluyor.