Ana sayfa BT Gündem TTNET işyerim abonelerine Garanti’den Wi-Fi POS

TTNET işyerim abonelerine Garanti’den Wi-Fi POS

96
0

Garanti Bankası ve TTNET İŞYERİM, daha hızlı, kolay, güvenli ve hesaplı kredi kartı provizyonu sağlayan kablosuz WiFi POS’u hizmete sundu. WiFi POS ile halen, telefon hattına bağlı POS’lar aracılığıyla yapılan kredi kartı çekim işlemi için ödenen iletişim maliyeti önemli oranda azalacak. GPRS POS bağlantı şekillerine göre çok daha hızlı olan WiFi POS, özellikle bayram, yılbaşı gibi yoğun alışveriş dönemlerinde bağlantı kopması sorununu ortadan kaldırarak, işletmelere hız, müşterilere ise kolaylık sağlayacak.Butiklerde yepyeni bir ödeme dönemi başlıyor

Üye işyerleri, sadece kasada değil, işyerindeki farklı yerlerde de kablosuz işlem yapabilecek. Daha önce restoranlarda görülen kredi kartıyla masada hesap ödeme ayrıcalığı, artık butik ve mağaza alışverişlerinde de tüketicilerin hayatına girecek. Kablosuz ve mobil olarak kullanılabilecek WiFi POS, tüketicilere, almaya karar verdiği kıyafetin ödemesini artık kasaya gitmeden yapma fırsatı sunacak.

Garanti Bankası ve TTNET, yüksek güvenlik altyapısıyla tüketicilere kolaylık, işyerlerine operasyonel rahatlık ve düşük maliyet fırsatı sunan WiFi POS’u kullanmak isteyenler için, TTNET İŞYERİM Paketleri’nde özel fırsatlar sunuyor. TTNET ADSL internet bağlantısı olan işyerleri ayda 7,19 TL’den başlayan fiyatlarla bu hizmetten faydalanabilecek. TTNET ADSL internet bağlantısı olmayan işyerleri ise TTNET İŞYERİM Paketleri’ne üye olarak ayda 36,19 TL’den başlayan fiyatlarla WiFi POS hizmetinden faydalanarak sınırsız işlem yapma ayrıcalığına sahip olacak. Ayrıca kampanya kapsamında TTNET İŞYERİM Paketleri’ne abone olan üye işyerlerine, 24 aylık taahhüt karşılığında WiFi modem hediye edilecek.