TTNET NetDisk’i cebe de soktu

TTNET, bulut bilişim alanındaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. TTNET, çevrimiçi depolama (online storage) çözümü sunan NETDİSK ürününün mobil uygulamasını hayata geçirdi. NETDİSK Mobil uygulaması ile iPhone, iPad ve iPodTouch’lardan NETDİSK’e ulaşmak, bu cihazlar üzerinden veri depolamak, dosya indirmek ve paylaşmak mümkün hale geliyor. NETDİSK 1 GB, NETDİSK 50 GB ve NETDİSK SINIRSIZ kullanan müşteriler, uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak indirip kolayca kullanabiliyorlar. Apple’ın gelmiş geçmiş en iyi mobil işletim sistemi olarak lanse ettiği iOS 5 ile tam uyumlu çalışan NETDISK Mobil, kullanıcılar tarafından kısa sürede büyük ilgi gördü.

NETDİSK Mobil, sunduğu avantajlarla alanında fark yaratıyor. NETDİSK Mobil ile dosya görüntüleme, dosya paylaşımı, seçilen dosyaların yüklenebilmesi ve daha önce yedeklenen tüm bilgisayarlarda görüntülenmesi mümkün oluyor. Üstelik NETDİSK Mobil, çekilen fotoğraf ya da videoları anında yükleme imkanı veriyor ve NETDİSK’teki tüm fotoğrafların albüm halinde tarihe göre görüntülenebilmesini sağlıyor. NETDİSK, internet bankacılığı gibi uygulamalarda kullanılan 128 BİT SSL şifreleme özelliğini kullanarak kullanıcıların güvenliğini ön planda tutuyor.

NETDİSK’i 50 Bin Kişi Kullanıyor

Şu anda 50 bin kişinin kullandığı NETDİSK’e 63,8 terabyte veri yüklenmiş bulunuyor. Kullanıcı başına düşen ortalama kullanım miktarının 20,4 GB’a ulaştığı NETDİSK; dileyenlere kotalı, dileyenlere ise sınırsız veri depolama olanağı sunuyor. Özellikle KOBİ’ler ve küçük işyerleri veri yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı ihtiyaçlarını karşılamak üzere NETDİSK’in sunduğu sınırsız depolama hizmetinden faydalanıyorlar. Bireysel kullanıcılar ise yoğunlukla fotoğraf, müzik gibi içerikler depolamayı ve paylaşmayı tercih ediyorlar.

TTNET’in sunduğu NETDİSK ürünü sadece TTNET aboneleri tarafından kullanabiliyor. TTNET aboneleri NETDİSK 1 GB paketinden herhangi bir bedel ödemeden faydalanabilirken, NETDİSK 50 GB’ı aylık 4,99 TL ücretle ve NETDİSK SINIRSIZ’ı da aylık 9,99 TL ücretle kullanabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.