Tüm ilaç bilgileri cebinizde

Faturalı ve faturasız, tüm Avea abonelerinin faydalanabileceği İlaçPedia Bilgi Servisi’nden gelen ilaç bilgileri; ilacpedia.com eczacıları tarafından profesyonelce hazırlanmış anlaşılır ve pratik ilaç bilgilerinden oluşuyor.  

Bilgi servisi; T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçların prospektüslerini, teknik terimler karmaşasından arındırarak; kolayca anlaşılmasını sağlıyor.  Avea İlaçPedia servisinden pratik ilaç bilgisi almak için abonelerin merak ettikleri ilacın adını 4522 numarasına SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor. 4522’ye gönderilen ilaç ismi, T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak Türkiye’de satılan bir ilaç ise; pratik ilaç bilgisi 1-3 SMS uzunluğunda bir metin olarak abonelerin cep telefonuna ulaştırılıyor.

Avealılar, Avea İlaçPedia Servisi aracılığı ile bilgi almak istedikleri ilaçların ne gibi etki ve yan etkiler gösterebileceğini, aşırı doz veya eksik doz kullanımının sonuçlarını, gebelikteki etkilerini, etkileştiği diğer ilaç ve besinleri, araç kullanımına etkilerini ve bunun gibi daha birçok kapsamlı bilgiye uzman eczacılar kanalı ile öğrenme şansına sahip oluyor.

Servisten faydalanmak isteyenler için her bir ilaç bilgisi 0.99 TL ile ücretlendirilmekte olup, sonuçlanmayan sorgular ise ücretlendirilmiyor.

Yasal uyarı: ***Avea-İlaçPedia servisince SMS olarak gönderilen bilgiler tıbbi tavsiye değildir. Bilgilere istinaden alınacak kararlardan servis sağlayıcılar sorumlu olmayıp, bilgilerin tam olduğu taahhüt edilmemektedir. Servisin kullanımında İlaçPedia kullanım sözleşmesi şart ve hükümleri geçerlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu