Tüm iletişim kanalları tek ekranda birleşti

Bağımsız araştırma kuruluşu TechNavio tarafından yapılan araştırmaya göre, tümleşik iletişim pazarı EMEA bölgesinde 2019 yılına kadar yüzde 12 artacak. Özellikle sahada çalışan sayısı fazla olan, seyahat ve konaklama masraflarından kurtulmak isteyen işletmeler tümleşik iletişime yatırım yapıyor. Tüm iletişim kanallarını bir araya getirerek kullanıcılarına iletişim konforu yaşatan Unify, maliyet, zaman ve rekabet avantajı sunuyor. İşletmeler dijitalleşen dünyaya ve yeni iş modellerine uyum sağlamak için yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyor. Çalışanların verimliliklerini artıran tümleşik iletişim çözümleri kurumlara esneklik, zaman tasarrufu ve her yerden iş yapma avantajı sunuyor. Çalışan verimliliğini de artıran tümleşik iletişim çözümleri, farklı lokasyonlardaki bireylere aynı ortamda olma konforu sunuyor. Güncel eğilimleri takip eden Unify, Circuit çözümüyle fiziksel olarak bir araya gelmek yerine sesli veya görüntülü konferans yapılmasını ve masaüstü paylaşımı sayesinde uzaktan aynı dosya üzerinde çalışmayıı mümkün kılıyor.

Gelenekten geleceğe atılan adım

Çağın gerekliliklerine uygun iletişim araçları, günlük hayatın yanı sıra iş hayatında da önemli bir role sahip. Yeni dünyanın değişen dinamiklerine göre sürekli gelişim gösteren Unify, Circuit ürünü sayesinde farklı lokasyonlarda çalışanları ve ofisleri bulunan işletmeler için kesintisiz iletişim sunuyor. Ses, görüntü, yazışma, video ve sohbet dahil tüm iletişimi barındıran bu uygulama, sanal olarak her kanaldaki veriyi bir araya getirerek tümleşik iletişimin olanaklarından tam anlamıyla yararlanılmasına imkan tanıyor.

Tüm iletişim kanalları tek ekranda

Eğilimleri ve kullanıcı taleplerini dikkate alarak hayatı kolaylaştırdıklarını belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Yapılan araştırmalar, tümleşik iletişim kullanan kurumların daha hızlı karar alabildiğini, çalışanların daha verimli olduklarını gösteriyor. Son olarak yaptığımız bin kişiden oluşan IT profesyonelinin katıldığı bir ankete göre, katılımcıların yüzde 40’ı tümleşik iletişim araçlarından faydalandıklarını, yüzde 60’ı ise üç yıl içerisinde tümleşik iletişimden yararlanmaya başlayacaklarını söylüyor. Unify olarak kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz Circuit ürünümüz ile tüm iletişimi tek çatı altında topladık. Yenilikçi teknolojilerimiz sayesinde müşterilerimize istedikleri her alanı iş yerine dönüştürme fırsatı sunuyoruz.” dedi.

Dijital dünyada çevreci çözümler ön plana çıkıyor

Tümleşik iletişim çözümleri daha yüksek çalışan ve müşteri motivasyonu elde edilmesini sağlıyor. Tümleşik iletişim çözümleri sayesinde coğrafi bakımdan birbirine uzak ekipler yüksek seyahat masraflarından tasarruf elde edebiliyor. Ayrıca yüksek enerji masrafları ve karbon emisyonu azaltılabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu