Tüm verileriniz tek platformda sanallaşıyor

Hitachi Data Systems Corporation, sektörün ilk bütünleşik depolama çözümü ile sanallaştırma alanındaki liderliğini bir adım öteye taşıyarak, (blok, dosya ve nesne) tüm veri tipleri için hızlı ve güvenilir bir sanallaştırma sağladığı gibi yüzde 40’lara varan bir oranla sınıfının en düşük operasyonel maliyetli çözümünü sunuyor. Küçük ve orta ölçekli kurumlar için özel olarak tasarlanan Hitachi Unified Storage VM (HUS VM), birden fazla üretici firma tarafından sağlanan depolama cihazları dahil olmak üzere tüm sanallaştırılmış depolama birimleri arasında çok daha etkin bir depolama yönetimi sağlarken, operasyonları da oldukça basit bir seviyeye indiriyor. Yeni HUS VM, tek bir yazılım yönetimi platformunun bir parçası olan Hitachi Command Suite yönetim yazılımı ile destekleniyor. Bu konfigürasyon sayesinde kullanıcılar, gereksinim duydukları her anda, her yerde ve her biçimde depolama hizmeti alma avantajı elde ediyor. HUS VM, daha az risk ve yüksek verimlilik sağlayan ve yüzde 90 oranında daha hızlı veri taşıma özelliği sayesinde rakiplerinden farklı bir konumda bulunuyor. Hitachi’nin efsanevi güvenilirliğinin de etkisiyle HUS VM, rakipleri arasında yüzde 100 gibi oranla en yüksek seviyede veri kullanma garantisi sağlayan tek sistem olarak öne çıkıyor.

Günümüzde küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaşadığı sıkıntılardan biri de ölçümlenebilir ve çok yönlü depolama çözümlerinin yetersizliğidir. Bu tür çözümlerin eksikliği ile birçok görevin altından kalkmaya çalışan BT profesyonelleri, çok daha kısıtlı bütçeler ile büyük işletmelerle aynı talepleri karşılamak durumundalar. Bugün küçük işletmeler de, veri yönetimini konsolide eden, daha kolay hale getiren, performans ve güvenlik açısından daha etkin özellikler sunan ve verimliliği geliştiren sanallaştırma çözümlerinin arayışı içindeler. Bugüne kadar küçük ve orta ölçekli işletmeler, kısıtlı bütçelerine uygun hareket edebilmek adına verilerinin etkin şekilde sanallaştırılmasını sağlarlarken,  güvenilirlikten ve kaliteden zaman zaman ödün vermek durumunda kaldılar. Bu ödün verme yaklaşımı, ulaşılamamış hizmet düzeyi hedefleri (SLO), veri mobilizasyonunda kesintiler ve toplamda düşük verimlilik gibi çok daha karmaşık sorunlara yol açtı. Tüm veri tipleri için hızlı ve güvenilir sanallaştırma sağlayan ilk bütünleşik depolama çözümü HUS VM ise bugün, küçük ve orta ölçekli kurumlara tüm depolama birimleri için çok daha etkin bir kapasite verimliliği sunuyor.

Hitachi Data Systems Altyapı Platformları Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Roberto Basilio: “HDS olarak bugün, sanallaştırma konusunda sektöre liderlik eden uzmanlığımızı yeni bir pazara entegre ederek, küçük ve orta ölçekli işletmeler için sanallaştırmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımladık” diyerek, çözümün önemine vurgu yaptıktan sonra ekliyor: “Bugün BT sistemleri şirketlerinin hiçbiri, performans, ölçümlenebilirlik, ve sanallaştırma özellikleri açısından HDS’nin yeni çözümü HUS VM ile kullanıcılara sağladığı yetkinliği sağlayamıyor. HDS’nin yeni depolama çözümü ile kullanıcılar artık, her türlü veri için depolama yapabiliyor, kritik iş uygulamaları için hizmet düzeyi hedeflerini sağlayabildikleri gibi, her geçen gün artan veri miktarına ilişkin gereksinimlerini de karşılayabiliyorlar. Daha da ötesi, iş merkezli tüm ihtiyaçlarını giderebilmelerinin yanı sıra, en kıymetli bilgilerini yönetirken ortaya çıkacak maliyeti de etkili bir şekilde kontol edebiliyorlar. Pazar lideri Hitachi Virtual Storage Platform (Hitachi Sanal Depolama Platformu)’a ilaveten biz şimdi, küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar uzanan ve sektörün en güçlü kurumsal çözüm portföyünde olması gerektiğine inandığımız bir çözümün sahibiyiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.