Turbo HDD’de son nokta

Sabit sürücüye yüksek veri aktarım hızı, veri ve klasör senkronizasyonu ve yedekleme fonksiyonlu üç tane yazılım programı yüklü olarak sunuluyor. Verbatim Executive taşıma çantası hediyeli olarak 139$+KDV fiyatla perakende satış mağazalarında olacak.Turbo Hızlı Yazılım

USB Turbo hızlı yazılım ile donatılan Verbatim’in yeni Executive HDD’si USB bağlantılı geleneksel harici sabit sürücülerden yüzde 25 daha hızlı okuma ve yazma hızı sağlar. Bu işlem, transfer esnasında verilerin daha iyi sıkıştırılması sayesinde yapılır.

Senkronizasyon Yazılım

Executive HDD’deki Verbatim Sync yazılım tüm dosyaları organize etmeye yardımcı olur: Microsoft Outlook veya Windows Mail kişileri, takvim kayıtları, benzer diğer dosyaları, PC veya dizüstü bilgisayardaki fotoğraflar ve videolar güvenilir bir şekilde senkronize edilir. Sonuç olarak, kullanıcılar dünyanın neresinde olursa olsun, herhangi bir yerde girilen bilgiye erişim sağlayarak çalışmaya devam edebilirler. 128-bit AES şifreleme ile verilerin şifrelenmiş olması sayesinde bir parola ile korunarak yetkisiz erişime karşı tam bir güvenlik sağlar.

Yedekleme Yazılımı

Verbatim Executive, güvenilir yedekleme için tam güvenlik sağlayan Nero BackItUp 4 Essentials yazılım içerir. Herhangi bir harici güç gerektirmeden 2.0 USB arabirimi sayesinde ihtiyacı olan tüm gücü sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.