Turcell’den küçük işletmelere büyük destek

Turkcell, küçük ya da yeni kurulan işletmeler için hazırladığı Kendi İşim paketlerini kullanıma açtı. Cepten konuşmada büyük avantaj sunan paketler, küçük ölçekli şirketlerin iletişim giderlerinden önemli ölçüde tasarruf etmelerini sağlıyor.

Mini ve Maxi olmak üzere iki alternatifi bulunan Kendi İşim paketlerine, kontratlı ya da kontratsız seçeneklerle üye olunabiliyor. 12 ay kontratlı Kendi İşim Mini Paket ile 29TL’ye 500 dakika her yöne, 500 dakika da sabit hatlarla konuşmak mümkün. 39TL’lik Maxi Paket ise, daha yoğun iletişim ihtiyacı olan işletmelere 12 ay kontratla 900 dakika her yöne, 900 dakika sabit hatlarla konuşma imkânı sunuyor.

Selen Kocabaş: “Küçük işletmelerin yükünü paylaşıyoruz.”

Turkcell Kurumsal Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, Turkcell Kendi İşim paketlerinin küçük ya da yeni kurulan işletmelere özel olarak hazırlandığını vurguladı. Tekliflerin ‘kendi işim olsa nasıl bir paket isterdim?’ sorusundan yola çıkılarak şekillendirildiğini belirten Kocabaş sözlerine şöyle devam etti:

“Turkcell’de biz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı somut faydalara dönüştürmek için sürekli bir çaba içindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç, talep ve beklentilerini doğru okuyabilmek için kendimizi onların yerine koyuyor, ürün, servis ve tekliflerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Kendi İşim paketlerimiz de bu anlayışın en iyi örneklerinden. Büyüme yolunda, müşterilerine, tedarikçilerine ulaşma ve yeni müşteriler bulma ihtiyacındaki dinamik kobilerin iletişim masraflarını paylaşıyoruz. Onları her zaman her yerden ulaşılabilir hale getiriyoruz, iş yerlerini ceplerine sığdırıyoruz. Böylelikle şirket sahipleri ne ödeyeceklerini biliyor, hatlarının iletişim maliyetlerini kolayca yönetiyor. Önümüzdeki dönemde kendi işini yapan küçük işletmeleri, işletmelere verimlilik katan diğer çözümlerimizle de tanıştırmayı hedefliyoruz”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu