Ana sayfa BT Gündem Turcell’den sağlık çalışanlarına özel İşTCell tarifeleri

Turcell’den sağlık çalışanlarına özel İşTCell tarifeleri

177
0

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, aile hekimlerine altyapı, donanım ve eğitim fırsatı sunarak Türkiye’ye “Daha Fazla Sağlık” getirmeyi hedefleyen yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Proje aile hekimlerinin verimlilik, zaman tasarrufu, doğru veriye hızlı erişim, hasta ile etkin iletişim ve meslekî gelişim ihtiyaçlarını karşılıyor.7 ilde toplantılar düzenlenecek

20 binin üzerinde aile hekimini mobil teknolojilerin gücüyle destekleyen İşTcell Doktorlar Kulübü bu proje çerçevesinde; Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF), Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri, Sanofi-Avantis, Dünya Göz Hastanesi, Simeks ve MertVAN Hukuk iş birliğiyle toplantılar düzenleyecek. 30 Nisan’da İstanbul Conrad Otel’de yapılan ilk toplantının ardından yıl boyunca Ankara, İzmir, Samsun, Erzurum, Gaziantep ve Antalya’da toplantılar gerçekleştirilecek. Aile hekimlerine sunulacak altyapı, donanım ve eğitim hizmetlerinin Türkiye’ye “Daha Fazla Sağlık” olarak dönmesini hedefleyen Turkcell, iş ortaklarıyla birlikte bu toplantılarda sağlıkta teknoloji kullanımı, mobil teknolojilerle zenginleştirilmiş Aile Hekimliği Bilgi Sistemi ve Tıp Hukukunda tıpta yanlış uygulamalar konularında bilgilendirme yapacak.

7 ilde gerçekleştirilecek toplantılarda ayrıca birinci basamak sağlık hizmetlerinde Göz Muayenesi, Kronik Hastalık Yönetimi, Ultrason Kullanımı gibi konularda uzman doktorlarca klinik eğitimler verilecek. Aile hekimleri, ayrıca Turkcell altyapısını kullanarak teknolojiyle hayatlarını nasıl kolaylaştırabilecekleri ve cazip donanım teklifleri konusunda bilgi edinecekler.

“Türkiye’nin sağlığı aile hekimlerine, aile hekimleri ise Turkcell’e emanet”

İstanbul’da gerçekleştirilen ilk toplantıda konuşan Turkcell Kurumsal Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, “Aile Hekimlerine Daha Fazla Hayat-Türkiye’ye Daha Fazla Sağlık’ diyerek ülkemize bu kez de sağlık alanında yenilikçi bir yaklaşım getiriyoruz. Sağlığımızı emanet ettiğimiz aile hekimlerimize mobil teknolojilerin gücüyle altyapı, donanım ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. Her an her yerden bilgiye ulaşabilmek doktorlarımız için belki de herkesten daha önemli. Hem bu avantajı yaşamak ve hastalarına yaşatmak hem de meslekî gelişim ideallerini gerçekleştirmek isteyen aile hekimlerini 7 ilde gerçekleştireceğimiz toplantılara davet ediyoruz” dedi.

İş ortaklarının desteğiyle aile hekimlerinin hayatını kolaylaştırdıklarını dile getiren Kocabaş, “İşTcell Doktorlar Kulübü üyesi aile hekimlerimiz tarife, ürün ve servis anlamında çok cazip avantajlardan faydalanabiliyor, hediyeler kazanıyor, Sisofamily Aile Hekimliği Bilgi Sistemi (AHBS) uygulaması sayesinde sağlık teknolojisinin geldiği son noktayı deneyimleyip, kullanabiliyorlar. Artık Türkiye’nin sağlığı aile hekimlerine, aile hekimleri ise Turkcell’e emanet” dedi.

Aile Sağlığı Merkezi (ASM) çalışanları da Kamu tarifesinden faydalanabilirler.

Uzmanlardan Eğitim Videoları, Cepte Vademecum, Tıp Terimleri Sözlüğü, Kongre Takvimi, Güncel Haberler, Hukuki Danışma gibi hayat kolaylaştıran uygulamalara sahip ve içeriklerin ücretsiz olarak verildiği Doktorlar Kulubü Mobil Bilgi Portalı’ndan faydalanabilirler.

VINN aylık 8 GB internet erişimi ile herşey dahil ayda sadece 33 TL.

Kulüp üyeleri, Türkiye’nin en büyük markalarının %50’ye varan indirimlerden yararlanıyor.

İsTcell Doktorlar Kulübüne üye olan aile hekimlerine özel teklifler:

Mobil yeteneklerle zenginleştirilmiş Sisofamily AHBS ilk 6 ay ücretsiz, sonrasında 39 TL/ay Turkcell faturasından Mobil Ödeme ile tek faturadan ödeme avantajıyla sunuluyor. Sisofamily AHBS’yi kullanmak isteyen İşTcell Doktorlar Kulübü üyesi aile hekimleri AHBS yazarak 8075’e gönderebilirler.

Sisofamily AHBS Sitemi içerisinde kullanılabilecek 1.000 toplu mesaj hediye. Hediye toplu mesajlar bittikten sonra tek SMS ile yeni SMS satın alma fırsatı ile SMS1000 veya SMS5000 yazıp 5997’ye göndererek 100 TL karşılığında 1.000; 350 TL karşılığında 5.000 toplu mesaj satın alınabiliyor.

Ultrason Cihazı Sonosite Nano Maxx 5.000 USD indirimli. Üstelik hiçbir peşinat ödemeden aylık 445 USD’den başlayan, 5 yıl taksitli ödeme planları ve 5 yıl garanti fırsatı ile sunuluyor.

Th-Sens Kablosuz Aşı Dolabı Sıcaklık Takip Sistemleri peşin fiyatına ayda 62,44 TL’ye 24 ay taksitle veya %30 indirimle peşin 1.149 TL’ye alınabiliyor. Üstelik 2 yıl izleme ücretsiz. İki yılın sonunda izleme bedeli aylık 14,99 TL olarak devam ediyor.