Türk Telekom’un avantajlı kampanyası yıl sonuna uzadı

Türk Telekom, “Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası”nın süresini yılsonuna kadar uzattı. Ev Avantaj tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri bedava dakikalarını sadece şehir içi ve şehirlerarası aramalarda değil; yıl sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanya ile yurtiçi cep telefonunu yönüne ve yurtdışı ev ve iş telefonlarına yapılan aramalar için de kullanabilecekler. 2010 yılında kullanıma sunulan ve toplam kullanıcısı 6.4 milyonu aşan Türk Telekom Ev Avantaj tarifeleri bu yeni kampanya ile daha da zenginleşmiş oldu. Cep telefonu ve yurtdışı aramaları ev telefonuyla yap, bedava konuş
“Ev Avantaj Her Yöne Bedava Kampanyası”nda; Ev Avantaj 100, 200, 300, 600 ve Özgür kapsamında bulunan Türk Telekom müşterileri, tarifelerinin bedava dakikalarıyla sadece ev telefonlarından şehir içi ve şehirlerarası aramalarını yapmakla kalmıyor. Yurtiçi Cep telefonu yönüne aramalar ile Almanya, ABD, Fransa, Hollanda ve Rusya gibi yurtdışı arama trafiğinin en yoğun olduğu 36 ülkedeki ev ve iş telefonlarına da arama gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında bedava dakikalar günün her saatinde kullanılabiliyor.

Akşam 7’den Sabah 7’ye konuşmak bedava
Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası ile örneğin Ev Avantaj 100 paketine sahip bir Türk Telekom müşterisi, gün içinde, hem şehiriçi hem şehirlerarası hem cep telefonu hem de yurtdışı aramalar için kullanabileceği 100 dakikaya sahip olacak. Ayrıca akşam 7’den sabah 7’ye kadar şehir içi ve şehirlerarası bedava konuşma imkanı da bulunuyor. 100 dakikalık gün içi kullanım dakikasının tamamının kullanılması halinde de hem cebi hem evi hem işi hem de 1. kademe ülkelerdeki ev ve iş telefonlarını arayabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu