Ana sayfa BT Gündem Türk Telekom bilgisayarları dize getirmeye devam ediyor

Türk Telekom bilgisayarları dize getirmeye devam ediyor

118
0

Türk Telekom, müşterilerini en son teknolojilerin avantajlarından yararlandırmak amacıyla düzenlediği kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Nisan aynında düzenlenen ve müşterilerin gösterdiği yoğun ilgi sonucunda 20 bin adetlik ürün stoğunun iki haftada tükendiği LG netbook kampanyasının ardından Türk Telekom, “Çok Kazandıran Kampanya”yı başlatıyor. Türk Telekom’un bireysel ve kurumsal müşterilerinin 31 Temmuz’a kadar faydalanabileceği kampanyaya katılanlar, Axess kredi kartları ile 12 veya 24 ay boyunca ayda sadece 27,99 TL’den başlayan taksitlerle son teknolojiyi sunan Intel işlemcili Casper, Exper, LG ve Toshiba markalı netbook ve dizüstü bilgisayarların sahibi olabiliyor.

Kampanya kapsamında Türkiye’de ilk defa “Ne Olursa Olsun / No Matter What” garantisine sahip Toshiba NB200 netbook bilgisayarı sunuluyor. “Ne Olursa Olsun” garantisi, 14 gün içinde iade ya da değişim olanağı ile bir yıl boyunca geçerli olacak şekilde kaza sonucu hasar, hırsızlık ve işsizlik garantilerini kapsıyor.

Kampanyada Casper Minibook, LG X110 Netbook, Toshiba Satellite A300 Notebook ve Exper Karizma 410 Notebook’un yanı sıra ilk 3 bin aboneyle sınırlı olmak üzere USB TV kartı hediyesiyle Exper Style Netbook sunuluyor. Casper Minibook NOD32 alan müşterilere de antispy & firewall programı hediye ediliyor.

Bu kampanyayla herkesi uygun fiyata netbook sahibi yapmayı amaçladıklarını ifade eden Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, “Daha önce gerçekleştirdiğimiz uygun ödeme koşullarıyla LG netbook bilgisayarlar sunduğumuz NeTTbook kampanyasında müşterilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştık ve 13 gün gibi kısa bir sürede 20 bin adetlik stoğumuz tükenmişti. Müşterilerimize en son teknolojinin avantajlarından yararlanmaları fırsatını sunmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Çok Kazandıran Kampanya’ya da aynı ilgiyi bekliyoruz” dedi.

Stoklarla sınırlı olan “Çok Kazandıran Kampanya”dan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri’nden ve www.turktelekom.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilir ve kampanyaya dâhil olan Türk Telekom bayilerinden başvurularını gerçekleştirebilir.