Türk Telekom çalışanlarından Ağrı’ya kitap yardımı

Türk Telekom’un Türkiye’ye Değer kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirdiği Türk Telekom Okulları’na Türkiye’ye Değer Gönüllüleri’nden kitap desteği geldi. Türk Telekom Ağrı İl Müdürlüğü çalışanları, 100 temel eser, Türk ve dünya edebiyatından seçme eserler ve üniversiteye hazırlık kitaplarından oluşan kitap setlerini Ağrı Diyadin Türk Telekom İlk Öğretim Okulu ve Ağrı Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerine hediye etti.

Türk Telekom Ağrı İl Müdürü Hakan Özgür, Türk Telekom ailesi olarak eğitime her zaman büyük destek verdiklerini belirtti. Hakan Özgür, “Çocuklarımıza ve gençlerimize okuma alışkanlığı kazandıracak eserleri Türkiye’ye Değer Gönüllüleri olarak Ağrı’daki Türk Telekom Okulları’na ulaştırdık. Umuyoruz ki öğrencilerimiz bu kitaplarla geleceğe çok daha iyi hazırlanacaklar” dedi.

Türk Telekom’un, geleceğe yatırım anlayışı ile hayata geçirdiği Türk Telekom Okulları projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında 76 eğitim tesisi inşa edildi. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile hayata geçirilen Türk Telekom Okulları projesi Türkiye’de eğitim alanında bugüne kadar hayata geçirilen en büyük kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri. Türk Telekom Okulları projesi kapsamında, 30 bini aşkın öğrenci modern tesislerde eğitim görüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.