Türk Telekom da e-dergi uygulamasını kullanıma açtı

Yaklaşık 6 aydır, test çalışmaları yürütülen Türk Telekom’un dijital okuma platformu ‘e-dergi’ uygulaması, kullanıma açıldı.E-dergi uygulaması, Türk Telekom mobil müşterilerine kampanya ve tarifleri kapsamında ücretsiz olarak sunuluyor. Tüm mobil operatör müşterilerinin kullanımına açık olan e-dergi platformunda, indirilen dergi ve gazeteler internet erişiminin bulunmadığı ortamlarda da okunabiliyor. Ayrıca Türk Telekom mobil müşterileri e-dergi platformunda yer alan dergi ve gazeteleri yurtiçinde mobil internet kotalarından düşmeden indirebiliyor.12 Gazete var
Türk Telekom e-dergi uygulamasında şimdilik 12 gazete yer alırken dergi seçeneği ise çok daha fazla. Turkcell’in Dergilik uygulamasında artık yer almayan Akşam yayın grubunun Akşam, Güneş, Star gazeteleri de Türk Telekom e-dergi uygulamasında okunabiliyor. Bunun yanında Sabah grubunun Sabah, Daily Sabah, Takvim, FotoMaç ve Yeni Asır gazeteleri ile Doğan Grubu’nun Hürriyet, Posta ve Fanatik gazeteleri ile YeniŞafak gazetesi de e-dergi uygulaması ile okunabilecek gazeteler arasında.
Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, Türk Telekom e-dergi platformunun yüzlerce derginin ve günlük gazetelerin yer aldığı bir platform olduğunu söyleyerek e-dergi uygulamasını; “Tüketici ihtiyaçlarının ve beklentilerinin hızla değiştiği bir dönemde yaşıyoruz. Günümüzün tüketicileri dergi ve gazetelerini her zaman yanlarından ayırmadıkları kişisel ekranlarından okumayı tercih ediyor. Öte yandan internet ve mobil teknolojilerin yayılım hızı içeriğin de dijitalleşmesini hızlandırdı. Artık her yaş grubundaki müşterilerimiz ilgi duydukları içeriklere dijital olarak da erişiyor. TV, müzik gibi dijital içeriği yenilikçi teknoloji deneyimiyle sunduğumuz alanlara bir yenisini daha ekledik. Türk Telekom olarak hayata geçirdiğimiz e-dergi uygulaması ile bu teknolojiyi, hem kendi abonelerimiz hem de diğer mobil operatör kullanıcıları için önemli bir fırsata çevirdik. Türk Telekom e-dergi uygulamasını, yüzlerce dergi ve gazeteyle milyonlarca okuyucuyu buluşturan bir platform olarak sunuyoruz. Tüm Türk Telekom mobil müşterilerimize de kampanya ve tarifeleri kapsamında e-dergi aboneliğini ücretsiz sunuyoruz. E-dergi platformu ile Türkiye’nin dijital okuryazarlık oranını da artırmayı hedefliyoruz” sözleriyle değerlendirdi.
Türk Telekom e-dergi mobil uygulaması Android ve iOS uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama içinden herhangi bir yayın indirilmek istendiğinde, Türk Telekom mobil müşterileri, kampanya ve tarifleri kapsamında, uygulama içinden üye olarak aylık e-dergi aboneliklerini ücretsiz başlatabiliyor. Türk Telekom mobil tarife veya kampanya kapsamında e-dergi kullanım hakkı bulunmayan aboneler ve diğer operatör müşterileri ise 13,99 TL’lik üyelik ücreti ödeyerek tüm yayınlara sınırsız erişim hakkı sağlayabiliyor. Modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri içeren e-dergi uygulamasını kullanmak isteyenler, http://turktelekom.ly/edergilinkinden detaylı bilgi alabilecekler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.