Türk Telekom’dan DECT kampanyası

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, avantajlı cihaz kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine alanında lider markaların en yeni ürünlerini taksit tutarları ev telefonu faturasına yansıyacak şekilde 24 ya da 36 aylık taksit seçenekleriyle sunuyor. Her zevke ve her keseye hitap eden, 5 markanın 9 ayrı ürünü arasından istedikleri modeli seçebilecekleri kampanya kapsamında bireysel müşteriler, TC kimlik numaralarıyla, bir hat için bir adet olacak şekilde en çok 2 adet Dect telefon alabilecekler. Kurumsal müşteriler ise vergi kimlik numaralarıyla, bir hat için bir adet olacak şekilde en çok 5 adet Dect telefon alma şansına sahip olacaklar.

31 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Türk Telekom bayi ve ofislerine başvuru yapmaları gerekiyor. Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler ise 444 1 444 müşteri hizmetlerinden veya www.turktelekom.com.tr adresinden detaylı bilgiye ulaşabiliyor.

Türk Telekom Dect telefon kampanyasındaki marka ve modeller:

 

Marka           Model        

Panasonic    TG1611

Gigaset         A120

Gigaset         A220

Gigaset         A400

Gigaset         C300

Gigaset         A400 DUO

Multitek       Clasic

Switel            TULIP

Ttec                TD600

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.