Türk Telekom’dan yeni müşterilere indirimli paketler

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Türk Telekom, Türk Telekom ailesine yeni katılacak yeni müşterilerine bol bol ve indirimli olarak konuşturacak 3 farklı paket seçeneği öneriyor.  31 Aralık 2012 tarihine kadar ev telefonu aboneliği gerçekleştiren Türk Telekom müşterileri, seçtikleri paket kapsamında avantajlı fiyatlarla 1 yıl boyunca konuşma fırsatı elde edecek. Ayrıca, Türk Telekom ayrıcalıklar programı KAZANMAKMAK’a üye olan yeni müşteriler 25 ipad2 16 GB WiFi kazanabilecekleri çekilişe katılmaya da hak kazanacak.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom bayii/ofislerinden, 4441444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinden ve www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Yeni müşterileri bekleyen paketler ve onları bekleyen avantajlar aşağıda sıralanıyor:

Mini Avantaj Paketi;  Ev Avantaj 100 ve 100+ tarifeleriyle Türk Telekom’a yeni abone olacak müşterilere, taahhüt olmadan, 3 ay süre ile paket ücreti üzerinden %20 indirim uygulanacak. Ayrıca 12 ay boyunca şehir içi,444’lü yönlere doğru ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabilecekleri her ay 100 dakika hediye edilecek.

Midi Avantaj Paketi;  Ev Avantaj 100 ve 100+ tarifeleriyle Türk Telekom’a yeni abone olacak ve 12 ay taahhüt veren müşterilere, 3 ay süre ile paket ücreti üzerinden %25 indirim uygulanacak. Ayrıca 12 ay boyunca şehir içi,444’lü yönlere doğru, şehirlerarası, GSM ve 36 ülkeyi içeren 1. Kademe milletler arası görüşmelerinde kullanabilecekleri her ay 100 dakika hediye edilecek. Türk Telekom müşterileri, indirim ve hediye dakikalara ek olarak hiçbir ücret ödemeden çok şık bir Siemens AL140 kablosuz ev telefonunun da sahibi olacak.

Maksi Avantaj Paketi;  Ev Avantaj 200, 300, 600, Özgür ve Artı tarifeleriyle Türk Telekom’a yeni abone olacak müşterilere, 12 ay taahhüt karşılığında, 3 ay süre ile paket ücreti üzerinden %45 indirim uygulanacak. Maxi Avantaj Paketini tercih eden müşteriler, 12 ay boyunca şehir içi, 444’lü yönlere doğru, şehirlerarası, GSM ve 36 ülkeyi içeren 1. Kademe milletlerarası görüşmelerinde kullanabilecekleri her ay paket dakikaları kadar ekstra dakika hediyenin (200, 300 veya 600) sahibi olacak. Bunun yanı sıra şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabilecekleri ekstra 3.000 dakika daha kazanacaklar. Türk Telekom müşterileri, indirim ve hediye dakikalara ek olarak hiçbir ücret ödemeden çok şık bir Siemens AL140 kablosuz ev telefonunun da sahibi olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.