Ana sayfa Kemalettin BULAMACI Türk Telekom Genel Müdürü Rami Aslan, çalışanlarını devlete millete sahip çıkmaya çağırdı

Türk Telekom Genel Müdürü Rami Aslan, çalışanlarını devlete millete sahip çıkmaya çağırdı

204
0

Başbakan Binali Yıldırım’ın “Kalkışma”, Genel Kurmay İkinci Başkanı’nın “cinnet” olarak nitelediği, geceye ilişkin, Türk Telekom Genel Müdürü Rami Aslan, çalışanlarıya bir mesaj paylaştı.Çalışanları arasında herhangi bir can kaybı olmadığını belirten Rami Aslan’ın, tüm Türk Telekom çalışanları ile paylaştığı mesaj şöyle

“Değerli çalışma arkadaşlarım, 

Bildiğiniz gibi, ülkemiz dün akşamdan beri çok üzücü olaylarla karşı karşıya kaldı. Dün gece tüm yönetim ekibimiz, çalışanlarımızın hepsinin durumunu ve kritik altyapımızın emniyetini yakından takip etti. 
Şuan itibariyle Allah’a şükür, hiçbir birimimizde can kaybı yaşanmadı ve hepinizin devamlı gayretleriyle durum kontrol altına alındı. 
Gün birlik olma, bir olma ve birbirimizi destekleme günüdür. Hepinizin sükunet, sağduyu ve kararlılıkla demokrasimizin arkasında dimdik duracağına inanıyorum. 
Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Başbakanımızın belirttiği gibi, vatandaşlık sorumluluklarımızı yerine getirerek, bu üzücü olayların bertaraf edilmesi için devletimize, milletimize sahip çıkmanızı rica ediyorum. Şimdi tüm halkımızın demokrasiye sahip çıkma zamanı. Sizin, ailelerinizin ve sevdiklerinizin her zaman, sağlıklı ve güvende olması dileğiyle
Allah sizi ve ülkemizi muhafaza etsin. 
Selamlar
Rami ASLAN