Türk Telekomünikasyon’da yeniden yapılanma

Türk Telekom AŞ 9 Ekim Salı günü yaptığı açıklama ile şirkette Satış, Pazarlama, Regülasyon ve Hukuk Başkan yardımcılıklarına yeni isimler atadı. Avea Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz Satış Başkanlığı’na, Koç.Net eski genel müdürü Mehmet Ali Akarca Pazarlama Başkanlığı’na atandı.
Türk Telekom tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklama şöyle

Şirketimiz Yönetim Kurulunun 9 Ekim 2012 tarihinde aldığı kararla üst yönetimimizde aşağıdaki değişiklikler gerçekleşmiştir.

 

Bir süredir boş olan Şirketimiz Finans Başkanlığı görevine Sayın Murat Kırkgöz atanmıştır.

 

2009 yılından bu yana Şirketimizde görev yapan Strateji ve İş Geliştirme Başkanı Sayın Ramazan Demir’in yerine Sayın Gökhan Kayalıbay atanmıştır. Sayın Ramazan Demir, Türk Telekom Grubu bünyesinde görev almaya devam edecektir.

 

1988 yılından bu yana Şirketimizde görev yapan Satış Başkanı Sayın Celalettin Dinçer görevinden kendi isteği ile ayrılmış olup yerine Sayın Ali Yılmaz atanmıştır.

 

2006 yılından bu yana Şirketimizde görev yapan Pazarlama ve İletişim Başkanı Sayın Erem Demircan şirketimizdeki görevinden kendi isteğiyle ayrılmış olup yerine Sayın Mehmet Ali Akarca atanmıştır.

 

2005 yılından bu yana Şirketimizde Hukuk Başkanı ve Grup Şirket Sekreteri görevlerini yapan Sayın Mehmet Kömürcü şirketimizdeki görevinden kendi isteğiyle ayrılmış olup, Operasyonel hukuk hizmetlerinden sorumlu olmak üzere Şirketimizde 2005 yılından bu yana görev yapmakta olan Sayın Can Esen Operasyonel Hukuk Hizmetleri Direktörü olarak atanmıştır.

 

Görevlerinden ayrılan yöneticilerimize bugüne kadar şirketimize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki iş yaşamlarında başarılar dileriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.