Turkcell bayramda yurtdışı tarifelerini yeniledi

Turkcell, ihtiyaca yönelik paketleriyle müşterilerine yurt dışında da en uygun ve en kaliteli hizmeti avantajlı fiyatlarla sunuyor. İş ya da tatil için yurt dışına seyahat edecek Turkcell’liler yeni yurtdışı paketleriyle bundan sonra çok daha avantajlı fiyatlara iletişim kurmanın tadını çıkaracaklar.

Turkcell Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da müşterilerimize Turkcell farkını yaşatıyor, en uygun fiyatlara konuşturup mobil internet kullandırıyoruz. Şimdi yeni yurtdışı paketlerimiz ve özel tarifelerimiz ile bayramı yurtdışında geçirecek Turkcell’liler sevdikleriyle gönüllerince bayramlaşma, rahat rahat konuşma fırsatı bulacaklar.” dedi.

Faturalı hat kullanıcısı Turkcell’liler Amerika’da sadece 50 TL ye, Avrupa‘da sadece 30,3 TL’ye tam 1 ay boyunca 50 dakika rahatça konuşabilecek, İtalya’da ise kaldıkları süre boyunca dakikası sadece 99 kuruştan ucuza bol bol konuşmanın tadını çıkarabilecekler.

Turkcell’in Almanya, İngiltere ve Fransa’da geçerli olan yeni paketiyle; Turkcell faturalı hat müşterileri, bundan sonra sevdikleriyle avantajlı fiyatla konuşmak için sadece 19TL’ye 1 saat teklifinden bir gün boyunca yararlanabilecek.

Ayrıca yurtdışında cep telefonlarından internet kullanmak isteyen Turkcell faturalı hat müşterileri yeni paketle, Avrupa ve Amerika’nın yanısıra Rusya’da da günlük 25TL ye 20MB interneti rahat rahat kullanabilecek. Turkcell, yurtdışına çıkan müşterilerini, telefonlarını açar açmaz bulundukları ülkede geçerli tarife ve paketlerle ilgili ücretsiz bir mesajla bilgilendiriyor. Müşteriler bu avantajlı paketleri sadece bir SMS ile veya Turkcell Çağrı Merkezi ya da Turkcell İletişim Merkez’lerine ulaşarak da kolayca alabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu