Turkcell’de iş süreçleri sisteme oturacak

Turkcell kurum genelinde tüm iş süreçlerine tek bir ara yüzden erişebilmek ve yönetebilmek için Sistema’nın Control ES yazılımını kullanacak. Control ES yazılımı ile tüm iş süreçlerini web üzerine taşıyacak olan Turkcell, günlük iş akışına ilişkin düzenleme, değişiklik ve iyileştirmeleri artık daha hızlı yapabilecek. Sistema’nın İngiliz iş ortağı Nimbus Partners tarafından geliştirilen Control ES yazılımını kullanacak olan Turkcell, tüm iş süreçlerini bu yazılım üzerinde web ortamına aktaracak. Günlük iş akışına ilişkin düzenleme, değişiklik ve iyileştirmeler bu yazılım üzerinde yapılacak. Sistema yazılım konusunda eğitim ve danışmanlık desteği de verecek.

Control ES yazılımı ile birlikte web üzerinde bütünsel bir ‘Kurum Süreç Haritası’ yayınlayacak olan Turkcell, iş süreçlerini belirli yetkiler çerçevesinde tüm çalışanların ‘anında’ görmesini sağlayacak. Bu şeffaf yapı sayesinde süreçler daha kolay analiz edilecek ve tüm çalışanların iş geliştirme konusunda katılımı sağlanacak.

İş süreçlerinin analiz edilmesi ve üst düzey yönetici raporlarının alınması gibi ihtiyaçlardan; iş yapış biçimlerinin görüntülenmesi ve görüş bildirmeye kadar her tür işlem Control ES yazılımı üzerinden kolayca yapılabilecek. Control ES yazılımı sadece yönetim süreçlerini analiz edecek teknik kadroyu değil, tüm çalışanları ‘Turkcell Nasıl Çalışıyor’ konusunda sürekli bilgilendirecek. İş süreçleri ve iş sonuçları arasındaki bağın sağlamlaştırılması ve şirket performansının artması sağlanacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.