Turkcell’den 1,6 Kuruşa MP3

Turkcell, her an her yerden müziğe erişebilme olanağını zengin bir deneyime dönüştüren ve müzik keyfini katlayan yeni servisi Turkcell Müzik’i sunuyor.   Müzikseverlere en uygun fiyatlı yasal MP3 sunan Turkcell Müzik, sadece internetten canlı yayınlanacak interaktif Turkcell Müzik konserleriyle de fark yaratacak. Turkcell Müzik konserlerinin ilki 18 Kasım Cuma günü Yalın ile başladı, Atiye, Bengü, Model gibi isimlerle devam edecek.

Turkcell Müzik sayesinde tüm müzikseverler; 3 milyondan fazla şarkı içinden istedikleri şarkı, albüm ya da sanatçıyı arayarak dinleyebiliyor, sevdikleri sanatçı adını kaydederek sanatçı radyolarına ulaşabiliyor, en iyi ve en yeni şarkı listelerine erişebiliyor ve 16 radyo türü arasından seçim yaparak müzik zevklerine uygun olarak önerilen şarkıları dinleyebiliyor. Dileyenler sevdikleri şarkıları cep telefonu ve bilgisayarlarına da indirebiliyor.

Kullanıcıların kendi listelerini oluşturabildiği Turkcell Müzik bu listelere mobil uygulamalar üzerinden erişim imkanı da sunuyor. Müzikseverler beğendiği şarkıyı ya da listelerini sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, Turkcell Müzik’in iPhone ve Android uygulamasındaki Soundhound işbirliği ile geliştirilen Ne Bu Çalan özelliği sayesinde duydukları herhangi bir şarkıyı dinletip bunun hangi şarkı olduğunu öğrenebiliyor. iPhone kullanıcıları Turkcell Müzik’ten cep telefonlarına başka herhangi bir programa gerek olmadan uygulama üzerine şarkı indirebiliyor ve indirdikleri şarkıları internete  bağlı değilken de dinleyebiliyor.   

Burak Sevilengül: En uygun fiyata dijital müzik Turkcell Müzik’te

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında Turkcell’in dijital müzikte ilklerin markası olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

“Turkcell, müşterilerinin hayatını zenginleştirmek vizyonu doğrultusunda en zengin, en güncel ve en kaliteli içeriği sunmayı ve en son teknolojileri kullanarak en iyi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Turkcell Müzik servisimiz ile dijital müzik piyasasında önemli bir açığı kapattığımızı düşünüyoruz. Her an her yerden müziğe erişebilme olanağını, ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda akıllıca tasarlanmış, çok kullanışlı web ve mobil uygulamalarımızla zengin bir deneyime dönüştürüyoruz. Bu yenilikçi deneyimle  birlikte müşterilerimiz Turkcell Müzik’te 1.6 kuruş gibi başka hiçbir yerde bulunmayacakları fiyata yasal MP3 bulacak. “Hayat müziği paylaşınca güzel” diyor ve tüm müzikseverleri Turkcell Müzik’e bekliyoruz.”  

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu