Turkcell’den Anadolu şehirlerine özel tarifeler

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak Devlet Planlama Teşkilatı’nın belirlediği Kalkınmada Öncelikli 49 ildeki işletmelerin gücüne güç katacak çok özel bir teklif hazırladı.İşTcell’in yeni Öncelikli İller Paketi ile 49 ildeki kurumsal müşteriler diğer illere göre yaklaşık % 25 daha ucuza, ayda sadece 29 TL’ye her yöne 750 dakika konuşacak. Ayrıca İşTcell’in avantajlarla dolu dünyası İşTeKazan Programı sayesinde gıda, akaryakıt, kargo, güvenlik, yazılım, konaklama, yemek gibi temel maliyet kalemlerinde yüzde 50’lere varan tasarruf sağlayabilecek. İşTcell’lilere özel indirim sunan markalar şunlar: Digiturk, Migros, Petrol Ofisi, SunExpress, Superonline, Teknosa, Ticket Restaurant, Yurtiççi Kargo, Yurtiçi Kurye Çiçek Sepeti, Google, Jolly Tours, Limango, Logo, Pronet.

Öncelikli İller Paketi’ne geçenler bunlara ek olarak şirket çalışanlarına uygun koşullarda hat verebilecek, kendilerine özel çağrı merkezinden ayrıcalıklı hizmet alabilecek, 3G’nin sağladığı tüm avantajları kullanabilecek, İşTcell’in mobil çözümleriyle iş hayatını kolaylaştıracak, rekabette fark yaratabilecek.

“Bu paket Anadolu ekonomisine önemli katkı sağlayacak”

Turkcell Kurumsal Müşteriler Bölüm Başkanı Mert Başar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İşTcell olarak kurumsal müşterilerimizin maliyetlerini azaltan, verimliliklerini artıran, ihtiyaçlarına göre farklı çözümler sunmak başlıca hedefimiz. Turkcell olarak odak alanlarımızdan biri de içinde yaşadığımız topluma sosyal, ekonomik ve çevresel anlamda katkı sağlamak. Bu nedenle Türkiye’de bir ilk olan bu paketimizle söz konusu illerin kalkınmasına destek olmayı sorumluluklarımızdan biri olarak görüyor ve ‘Kalkınmada Öncelikli, Turkcell’de Öncelikli’ ilkesini benimsiyoruz. Anadolu ekonomisine önemli bir katkı olacağına inandığımız bu paket ile “Kalkınmada Öncelikli 49 ildeki kurumsal müşterilerimize İşTcell’li olmanın ayrıcalıklarını bir kat daha fazla yaşatacağız.”

Öncelikli İller Paketi’nden; Turkcell’den yeni kurumsal faturalı hat alan ya da hattını Turkcell kurumsala taşıyan faturalı hat sahipleri yararlanabiliyor.

Öncelikli İller Paketi’nden yararlanabilecek 49 il şöyle:

Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Zonguldak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu