Ana sayfa BT Gündem Turkcell’den BlackBerry Gemini

Turkcell’den BlackBerry Gemini

100
0

Turkcell ve Research In Motion (RIM) (Nasdaq: RIMM; TSX: RIM), “hayatla sürekli bağlantıda olmayı sevenler” için e-posta, mesajlaşma (IM, SMS, MMS), ve popüler sosyal iletişim sitelerine kolay erişim olanağı sunan yeni BlackBerry Curve 8520 akıllı telefonu çok avantajlı fiyatıyla, 59 TL x 24 ay taksitle Turkcell satış noktalarında müşterilerinin hizmetine sundu. Siyah rengi ve zarif tasarımıyla göz dolduran yeni BlackBerry Curve 8520, Q klavyesi ile rahat ve hatasız yazım kolaylığı sağlarken, hareket halindeyken de eğlenceden geri kalmak istemeyenler için zengin multimedya yeteneklerine, müzik, oyun ve diğer mobil uygulamalara erişim olanağına sahip, kolay kullanımlı yepyeni bir akıllı telefon.
Bir dünya telefonu olan BlackBerry Curve 8520, ayrıca Wi-Fi® yeteneğiyle kullanıcılarına internette hızlı gezinme ve geniş veri kapsaması olanağı da sunuyor.
Sektör lideri bir mobil e-posta ve mesajlaşma çözümü sunan, kullanım etkinliği ve kolaylığı için tasarlanmış BlackBerry Curve 8520 akıllı telefon; ilk kez uygulanan dokunmaya duyarlı yenilikçi optik trackpad’i sayesinde kaydırma ve seçmeyi hem kolay hem pürüzsüz hale getirerek, ekranda istenen yere gitmeyi keyfe dönüştürüyor. Sadece medya için ayrılmış tuşlara sahip ilk BlackBerry akıllı telefonu özelliğini de taşıyan cihazın üst kenarıyla zarif bir şekilde bütünleşen bu tuşlar, kullanıcıların müzik ve videolarını hem rahat hem de kolay bir şekilde kontrol edebilmelerini sağlıyor.

Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, Turkcell’in, kurulduğundan bu yana yeni teknolojileri ve ürünleri dünyayla eş zamanlı olarak müşterilerine sunma vizyonuyla çalıştığını belirterek, “Dünyanın en prestijli telefon üreticilerinden RIM ile birlikte yepyeni bir akıllı telefonu daha piyasaya sürmekten mutluyuz. BlackBerry Curve 8520’nin, kolay kullanımı ve çok avantajlı satış fiyatıyla müşterilerimiz tarafından tercih edileceğine eminim” dedi.