Turkcell’den çiftçilere özel tarife

Turkcell, tarım sektörüne büyük yenilik getirecek bir projeyi hayata geçiriyor. Avantajlı Çiftçi Paketi Tarifesi, bölgeye ve ürüne özel 360 derece bilgilendirme, mobil eğitimler ve marka işbirlikleriyle Turkcell Çiftçi Paketi, Türkiye çiftçisinin hayatına değer katıyor. Tarımsal faaliyet gösteren Turkcell’lilerin cebine bereket katacak, hiçbir koşul ve ücret gerektirmeyen Çiftçi Paketi’ne kayıt olmak için CIFTCI yazıp 2222’ye mesaj atmak yeterli.Turkcell Çiftçi Paketi’ne kayıt oldurken kişinin konumu otomatik belirlenerek özel zirai hava durumu paketi tanımlanıyor. Ayrıca, tarımsal gelişime yönelik olarak çiftçilerin profiline uygun, özel olarak hazırlanmış mobil eğitimler ve özel içerikler geliştiren Turkcell, bu ücretsiz hizmetiyle önemli bir projeye daha imza atıyor.

Lale Saral Develioğlu: Bilgi toplumu olma yolunda önemli bir adım

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Turkcell Çiftçi Paketi’yle mobil teknolojiyi çiftçilerimizin hizmetine sunarak Türk çiftçisinin hayatını kolaylaştırmak ve işini daha iyi yapmasına destek olmak için çalışıyoruz. Bu projeyi, bilgi toplumu olma yolunda önemli bir adım olarak görüyoruz. Turkcell Çiftçi Paketi’yle çiftçimizin veriminin ve bereketinin bol olmasını dilerim”

Turkcell Çiftçi Paketi Avantajları:

Turkcell Çiftçi Paketinde avantajlı Çiftçi Paketi tarifesi, bölgeye ve ürüne özel bilgilendirme, mobil eğitimler ve marka iş birlikleri yer alıyor.

· Çiftçi Paketi Tarifesi:
Turkcell Çiftçi Paketi, mobil iletişime tarifesiyle bereket getiriyor. Faturalı hatlar için yurt içi her yöne 500 dakikası ayda sadece 29 TL, faturasız hatlarda 5 dakikası sadece 30 kuruş. Diğer yönleri aramanın dakikası 30 kuruş. Çiftçi tarifesinden, diğer operatördeki numarasını Turkcell’e taşıyan, yeni bir hat alarak veya mevcut Turkcell hattıyla tarifeden faydalanmak için başvuran tüm bireysel çiftçiler faydalanabilir. Tarifeye geçmek isteyen müşterilerin çiftçi olduklarına dair herhangi bir resmi belge ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ne (TİM) başvuruda bulunmaları yeterli oluyor.
Çiftçi Tarifesi’ndeki aboneler otomatik olarak ÇİFTÇİ PAKETİ’ne üye olurlar.

Konuma Özel Zirai Hava Durumu
– 3 günlük en yüksek ve en düşük sıcaklık durumu

– Nem durumu

– Rüzgar durumu

– Don bilgisi

– Yağış miktarı

Ürüne yönelik Bilgi Paketi (Gıdatarim.com desteğiyle)

Ürüne yönelik bilgi paketi kapsamında çiftçilerin çalışma alanları olan Tarla Bitkileri, Meyvecilik, Sebzecilik, Hayvancılık ve Organik Tarım konularında kişiye özel ilgili konu başlığında bilgi ve haberler günlük SMS ile iletilecek. Abonelerin ilgili konu başlığını (Tarla Bitkileri için TARLA, Meyvecilik için MEYVE, Sebzecilik için SEBZE, Hayvancılık için HAYVAN, Organik tarım için ise ORGANIK) yazıp 6609’a göndermeleri yeterli olacak.

Paket Kapsamında,

– bölgesel alım satım fiyatları

– duyurular, haberler

– zararlılara yönelik erken uyarı mesajları

– besicilik yöntemleri

başlıklarında SMS bilgilendirmeleri günlük olarak iletilecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu