Turkcell’den yazlık VINN paketi

Turkcell, bilgisayardan internete Turkcell 3G hızında ulaşmayı sağlayan Turkcell 3G VINN için yepyeni bir yaz kampanyası sunuyor. Kampanya ile ilk 6 ay boyunca 4GB internete ulaşmak sadece 19TL olacak. Turkcell 3G VINN alan müşterilerin, 31.8TL’lik hat açılış vergisini de Turkcell karşılayacak. 24 aylık bu teklifte Turkcell 3G VINN da ücretsiz olarak veriliyor.

Turkcell 3G VINN ister kontratlı, ister kontratsız alınabiliyor

Turkcell’in 4GB’lık teklifiyle 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 44 TL ödeyerek 24 ay kontratla VINN’lamak mümkün. İsteyenler 4GB internet keyfini 12 ay kontratla 3 ay boyunca 19 TL, sonrasında ise 49 TL ödeyerek sürebiliyor. 1GB’lık teklif ise 3 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL ödeyerek 24 ay kontratla satın alınabiliyor. Üstelik tüm tekliflerde 31,78 TL tutarındaki hat açılış vergisini de Turkcell karşılıyor.

24 ay ya da 12 aylık bilgisayardan internet paketleri tercih edildiğinde Turkcell 3G VINN’a ek hiçbir ücret ödemeden sahip olunurken, yoğun internet kullanmayan, sadece ihtiyacı olduğu zaman VINN’lamak isteyen müşteriler Turkcell 3G VINN’ı ayda sadece 11TL taksit ile alıp, daha sonra kendilerine uygun internet paketlerinden herhangi birini ayrıca satın alabiliyor.

Turkcell İletişim Merkezleri, anlaşmalı zincir mağazalar ve Turkcell Satış Noktaları’ndan satın alınabilecek Turkcell 3G VINN, öğrenciler, seyahat edenler, mobil çalışanlar, yazlıkçılar ve tatilciler için en kullanışlı internet çözümünü sunuyor. VINN ile internette özgürce dolaşmak, e-posta alıp göndermek, Facebook’ta arkadaşlarla buluşmak, online oyunlar oynamak, canlı radyo & TV yayınlarını takip etmek, şarkı, klip & film indirmek, banka işlemlerini online yapmak ve kurumsal şirket ağına bağlanmak mümkün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu