Turkcell’in Çağrı Merkezi Avrupa’nın ikincisi

İngiltere’de yayınlanan ve Avrupa çağrı merkezi sektörünün en saygın yayını olarak bilinen Call Centre Focus dergisinin Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yer alan çağrı merkezleri arasında düzenlediği yarışmada, Turkcell Global Bilgi, “Avrupa’nın En İyi 2. Çağrı Merkezi” ödülünü kazandı.

Turkcell Global Bilgi; müşteri hizmetleri, teknolojik alt yapı, çağrı merkezini arayan müşterilerinin beklentilerini karşılamak üzerine geliştirdiği çözüm ve uygulamalarının yanı sıra, kişiselleştirilebilen ve müşteriye kendini özel hissettiren hizmet yaklaşımları ile ödüle layık bulundu.  

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “12 yıl önce yüzde yüz Turkcell sermayesiyle kurulan şirketimiz katlanarak büyüdü. Yurtiçi ve yurtdışında önemli başarılara imza attı. Avrupa’nın en büyük çağrı merkezlerinin yarıştığı “2011 Avrupa Çağrı Merkezi Ödülleri”nde ülkemizi temsil etmekten ve Türkiye’ye ödül kazandırmaktan dolayı gururluyuz.” dedi.

Her yıl dünyada ilk üçe girmeyi başaran Turkcell Global Bilgi, geçen yıl ContactCenterWorld’un “2010 Top Ranking Performers” ödüllerinde “En İyi Telesatış” kategorisinde hem dünya hem de EMEA bölgesi birincisi olmuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.