Turkcell İşortaklarını Koç Bryce eğitecek

Koç Bryce, Turkcell’in birlikte çalıştığı iş ortaklarına teknoloji eğitimlerini verecek. Koç Bryce; Turkcell’in uzun dönemli ve güçlü iş birliktelikleri kurduğu iş ortaklarının gelişimine sürekli katkıda bulunmak amacıyla başlattığı; Bilgi Yönetimi, Eğitim, İş Geliştirme ve İş ve Yönetim Desteği bölümlerinden oluşan “Turkcell Partner Program”ı kapsamındaki “Eğitim” başlığına yönelik olarak Turkcell’in 160 iş ortağına bilgi teknolojileri eğitimi desteği sunacak.İşbirliği anlaşması Koç Bryce ve Turkcell arasında imzalandı. Koç Bryce Genel Müdürü Diana M. Fındıkoğlu, bu anlaşmayla Turkcell iş ortaklarına Koç Bryce’ın Türkiye’de temsilcisi olduğu geniş ürün portföyünde yer alan; Microsoft, Oracle, Cisco, Sun Solaris, Java, Red Hat Linux ve Macromedia yazılımlarına ilişkin BT eğitim hizmetlerini sağlayacaklarını belirtti.

Turkcell iş ortakları ihtiyaçlarına göre isterlerse Koç Bryce’ın Altunizade’deki merkezinde sınıf eğitimleri, isterlerse internet üzerinden e-learning veya hem sınıf hem uzaktan eğitimleri kapsayan blended learning/karma eğitim alabilecekler. Koç Bryce’ın BT eğitim programları Turkcell iş ortaklarının taleplerine uygun olarak planlanacak. Turkcell iş ortaklarının sürekli gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla tasarlanmış bu eğitim programları sonunda katılımcılar, uluslararası geçerliliği olan eğitim sertifikalarına sahip olacaklar.

Koç Bryce’ın tüm BT eğitimleri, konularında sertifikalı uzman eğitmenlerce veriliyor. Modern ekipmanlarla donatılmış eğitim merkezlerini bünyesinde bulunduran Koç Bryce; 2000 yılında Microsoft tarafından Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da “yılın en büyük ve en başarılı eğitim merkezi” seçilen John Bryce Training’in Türkiye İş Ortağı olarak eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.