Turkcell Kamu Tarifesi’nin kapılarını yeniden açtı

Turkcell, geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören Kamu Tarifesi’ni tekrar müşteri alımına açtı. KDV ve ÖİV dahil Sadece 40 TL karşılığında her yöne tam 1200 dakika konuşma sunan yeni Kamu Tarifesi, bu kez ücretsiz “Yaşasın Kamu” servisleri ve alışveriş avantajlarıyla geliyor. Turkcell, “Yaşasın Kamu” üyelerine farklı marka işbirlikleriyle 2011 yılında birçok indirim ve avantajlı alışveriş imkanı sunacak. Ayrıca, Kamu Tarifesi aboneleri, aşım riski olmadan Turkcell 3G VINN’la 4GB internet ayrıcalığından da ayda sadece 29TL ye faydalanabiliyor.Ülke çapında çeşitli il, ilçe ve köylerde görev yapan öğretmenler, emniyet ve ordu mensupları, sağlık personeli ve diğer tüm kamu çalışanları, diğer operatörlerin benzer tarifeleriyle kıyaslandığında “en avantajlı” tarife olan Turkcell Kamu Tarifesi’ne geçebiliyor. Kamu Tarifesi’nden, diğer operatördeki numarasını Turkcell’e taşıyan, yeni bir hat alan veya mevcut Turkcell hattıyla tarifeden faydalanmak için başvuran tüm kamu memur, işçi ve emeklileri faydalanabiliyor. Müşterilerimizin kamu kimlikleri ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ni (TİM) ziyaret etmeleri yeterli.

Sevilengül: “Kamululara Dört dörtlük bir teklif hazırladık”

Turkcell’in sunduğu “kamu tarifesi ve servislerini”ni değerlendiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül şunları söyledi:

“Müşterilerimize çok önemli bir müjde vermenin heyecanını yaşıyoruz. Milyonlarca kamu çalışanının tüm beklentilerini karşılayabilecek dört dörtlük bir Kamu teklifi hazırlamak için gösterdiğimiz çaba, meyvesini verdi. Büyük ilgi gören efsanevi Kamu Tarifemizi hem yeni abonelerimize hem mevcut Turkcell müşterilerimize açıyoruz. Bu tarifenin yanı sıra ‘Yaşasın Kamu’ ile kamu çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik servis ve marka indirimlerini de sunuyoruz. Bütün bu avantajların üzerine özel VINN teklifimizle öğretmenlerimize, polislerimize, askerlerimize, çalışan ya da emekli tüm kamu çalışanlarımıza maksimum fayda sağlayacak A’dan Z’ye tam çözüm sunan bir teklif hazırlamış olduk. Kamu çalışanları tarafından beklenen, 2009 yılında milyonun üzerinde kişinin geçmiş olduğu bu tarifenin yine milyonlarca kişinin tercihi olacağını düşünüyoruz.

Ülkenin dört bir yanında hizmet verdikleri için mobil iletişimde kapsamanın değerini en iyi bilen kesim olan kamu çalışanlarımızın en uygun fiyatlarla daha fazla konuşma, daha fazla internet, daha fazla bilgi, daha fazla indirim yani ‘Daha Fazla Hayat’ fırsatını kaçırmak istemeyeceklerini düşünüyoruz.”

Kamululara Özel Turkcell 3G VINN Avantajı

En hızlı ve en kaliteli mobil internetin adresi Turkcell 3G, kamu çalışanlarının cebine geliyor. Kamu Tarifesi aboneleri dilerlese 14 Ocak tarihi itibarıyla, ayda tüm vergiler dahil yalnızca 29 TL ödeyerek paket aşımı ve sürpriz fatura riski olmaksızın Turkcell 3G VINN’la aylık 4GB ile yüksek limitli internet kullanım hakkına sahip olabiliyorlar. Abonelerin VINN için yeni alacakları hattın vergileri de Turkcell tarafından karşılanıyor. “Yaşasın Kamu”

Kamu çalışanları, “Yaşasın Kamu”ya üye olmak için KAMU yazıp ücretsiz olarak 2222’ye gönderdikleri takdirde kendilerine özel ücretsiz servislerden ve pek çok markada indirim ve avantajlardan yararlanabiliyor. “Yaşasın Kamu” dahilindeki Kamu Haber Paketi ile güncel kamu haberleri ve gündem otomatik olarak cebe gönderilirken Güncel Fatura Servisi ile ayda iki kez faturaları ücretsiz sorgulamak mümkün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu