Turkcell’liler 100 Milyon TL tasarruf etti

Turkcell, müşterilerine alışverişlerinde avantajlar sunmaya devam ediyor. Perakende sektörünün yıldız markalarıyla Turkcell’liler Yaşadı programı kapsamında  gerçekleştirilen iş birlikleri sonucunda 2,5 milyon Turkcell müşterisi 2011 yılında toplam 100 milyon TL tasarruf sağladı.

Her bir müşterinin ortalama 40 TL tasarruf etmesini sağlayan Turkcell’liler Yaşadı platformu, Turkcell’lilere giyimden ulaşıma, beyaz eşyadan dekorasyona geniş bir yelpazede avantajlar sundu. Turkcell, 2012 yılında da müşterilerinin en çok tercih ettiği markalarda, dönemsel olarak yenilenen kampanyalar ve sürpriz indirimlerle Turkcell’lilere avantajlı alışveriş keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Sayın: “Turkcell’linin yaşadığı avantajlar katlanıyor.”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Turkcell’liler Yaşadı platformunda en çok tercih edilen markalar ile iş birliği yaptıklarını belirterek, “Yalnızca geçen yıl Turkcell’lilere alışveriş harcamalarında 100 milyon TL tasarruf ettirdik.  Turkcell’liler onlara sunduğumuz indirimlerle  “Turkcell’li olmanın avantajını” deneyimledi. Turkcell’linin sahip olduğu  avantajlar katlanıyor ve Turkcell’in müşterilerine sunduğu faydalar artıyor. Bu kampanyalarımızı takip ederek kullanan müşterilerimiz, ortalama bir aylık faturası kadar tasarruf etme imkanına sahip. Turkcell’liler yine, tüm iletişim ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşıladıkları gibi diğer alışverişlerinde de benzersiz indirim fırsatları yakalayacak. Alınterinin kıymetini bilen, harcamalarında tasarruf etmek isteyen tüm müşterilerimizi Turkcell’liler Yaşadı avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz.”    

İlk tercih giyim

Turkcell’liler Yaşadı platformunun sunduğu indirim olanakları en çok giyim alanında fayda sağladı. Turkcell’liler, kendilerine özel avantajları ilk olarak giyim, ardından da teknoloji ve ulaşım alanında kullanmayı tercih etti.

İndirim gençten sorulur

Turkcell’in ayrıcalıklar dünyasında en kalabalık nüfusu yüzde 35’le gençler oluşturdu. Turkcell’li gençler, programın genel tercihinden farklı olarak teknolojiyi giyimin önüne yerleştirdiler.

Turkcell’liler Yaşadı programında  yer alan markalar, Turkcell müşterilerine yıl boyunca pek çok alanda farklı indirimler ve cazip fırsatlar sunuyor. Dönemsel olarak yenilenen  kampanyalara  SunExpress ve Kamil Koç’tan yeni avantajlı teklifler eklendi. SunExpress, 22-29 Mart arasında alınacak ve 1 Nisan -7 Haziran arasında gerçekleştirilecek yurt içi uçuş biletlerinde yüzde 30 indirim sağlıyor. Üstelik Turkcell’liler yıl boyunca SunExpress uçuşlarında 2 kat uçuş  puanı kazanıyor.

Otobüs ile seyahat etmeyi tercih eden Turkcell’liler ise Kamil Koç ile yapacakları seyahatlerde Turkcell indiriminden faydalanacaklar.  22 Mart-22 Nisan tarihlerinde Kamil Koç’tan gidiş bileti alan Turkcell’lilere dönüş bileti yüzde 50 indirimli.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu