Turkcell üst yönetiminde yeni(den) deprem!..

Turkcell’den kamuoyu aydınlatma platformuna yapılan açıklamaya göre genel müdür yardımcıları Selen Kocabaş, Tayfun Çataltepe ve Tolga Cem Seyfeli’nin istifa ettiği duyuruldu.Turkcell’den akşam saatlerinde yapılan açıklamaya göre üç genel müdür yardımcısı istifa etti, 17 Nisan Cuma günü şirketten ayrılacaklar.  2014 yılı nisan ayında üç genel müdür yardımcısının (Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Meltem Kalender Öztürk ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar) ayrılmasından sonra 2014 Eylül ayında Lale Saral Develioğlu da Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılmıştı. Turkcell’de son olarak Ocak ayı sonunda Genel Müdür Süreyya Ciliv, Şubat ayı içinde de Turkcell’in çağrı merkezi şirketi Turkcell Gloabal Bilgi’nin başındaki isim Bahadır Pekkan şirketten ayrılmıştı.
Şirketteki son ayrılık ise Genel Müdür Yardımcılarından, Turcell Teknoloji’nin başındaki isim Semih İncedayı olmuştu.

Turkcell’in yapmış olduğu resmi açıklamayı sizinle paylaşalım ama şu notu da eklemeden etmeyelim. Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisinin başındaki en yetkili 3 isim kafa kafaya verip “Hadi hep birlikte istifa edelim” diyerek şirketten ayrılmaz.
Mart ayı içerisinde Turkcell’e atanan yeni Genel Müdür Kaan Terzioğlu’nun kendi ekibini oluşturmak için yeni bir organizasyon yapısına yöneldiği, daha yakın çalışma arkadaşları ile çalışmak isteyeceği piyasada yer alan söylentiler arasında yer alıyor. Eğer bu söylenti doğruysa, Turkcell’de yakın zamanda birkaç ayrılığın olacağı da kaçınılmaz bir gerçek.

İŞTE TURKCELL’in RESMİ AÇIKLAMASI

 

 

Şirketimizde Kurumsal Pazarlama ve Satış Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, Regülasyon, Hukuk ve Operatörlerarası İş Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Çataltepe ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Cem Seyfeli 17 Nisan 2015 tarihinden geçerli olmak üzere görevlerinden ayrılma kararı almışlardır. 

Bugüne kadar gösterdikleri katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki iş yaşamlarında başarılar diliyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu